Najnovšie recenzie zo sekcie Práčky

HOOVER HWE4 37AMBS/1-S

HOOVER HWE4 37AMBS/1-S

Pridané: 28. septembra 2023

(naposledy upravené 28. septembra 2023)

• Super pračka ,veľká spokojnosť !
  • NIČ

LG FA4TURBO9E

LG FA4TURBO9E

Pridané: 27. septembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Veľmi tichý chod aj pri žmýkaní som spokojná

Odporúčam

• pekný dizajn
  • veľká
  • tichá
  • veľa programov
  • jednoduché ovládanie po sieti cez Wifi
  • záruka
  • ťažšie otváranie zásobníka na pracie prostriedky, treba vedieť ako na to

So spotrebičom sme zatiaľ veľmi spokojný. Po registrácií sme získali 5 ročnú záruku na práčku a 11 ročnú záruku na motor. Ovládanie cez aplikáciu je jednoduché, obsahuje množstvo programov. Veľmi užitočná funkcia pre nás- večer pripravím pračku, nastavím o koľkej má byť ráno oprané a funguje to. Má veľký pekný bubon, dajú sa prať prikrývky, vankúše. Otáčky až 1600. Výber práčky ovplyvnila aj cena nakoľko práčky iných značiek s takouto výbavou sa pohybujú v omnoho vyšších cenách. Komunikácia so zákazníckym centrom pri registrácií bola príjemná a bezproblémová.

SAMSUNG WW90T534DAT

WHIRLPOOL TDLRBX6252BS

Overený zákazník Alza.sk svorko

Pridané: 24. septembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• je tichá a funguje tak, ako bolo deklarované

Pridané: 24. septembra 2023

Zakúpený v planeo.sk

• je šikovná do malých kúpeľní

je malá a šikovná do malých kúpeľní

Candy CS 128TXME/1-S

Candy CS 128TXME/1-S

• Hlučnosť,
  • Jednoduché ovládanie
  • Zatial nič

Jednoduché nastavenie a manipulácia s práčkou. Práčka pracuje v tichosti, zatiaľ bez problémov

Candy RO4 1274DWME/1-S

Candy RO4 1274DWME/1-S

Pridané: 23. septembra 2023

(naposledy upravené 23. septembra 2023)

• Priaznivá cena
  • Medzi okrajom bubna a gumovým límcom dvierok je medzera asi 6mm, kadiaľ prepadávajú colorcatcher obrúsky do filtra, takže je znemožnené ich použitie a je nutné prádlo pred praním starostlivo triediť.

Po týždni zatiaľ všetko v poriadku, okrem tej spomínanej medzery. Úplne by som vypustil wifi funkciu, príde mi zbytočná. Inak kvalita úmerná cene.

LG FSR7A94WC

LG FSR7A94WC

vyborny a jednoduche ovladanie

LG FTBU4AIDDUW

LG FTBU4AIDDUW

• NIč
  • ani nie po roku používania nefunkčna
  • LG servis obrovske minus
  • nahoršia forma vybavovania reklamacie
  • extremne hlučna hlavne pri vyšších otačkach.

AKYKOĽVEK PRODUKT OD ZNACKY LG NEODPORUČAM. PO TEJTO SKUSENOSTI A INFORMACII CO SOM SA DOZVEDEL AKO PRISTUPUJU K REKLAMACIAM. UZ VZIVOTE NECHCEM ANI LG VIDIET. TAK NECH TO VSETCI VEDIA. AK SA VAM PRODUKT POKAZI NECAKAJTE JE VAM POSLU TECHNIKA. PEKNE KRASNE VAM HO NAJPRV STIAHNU A JE IM JEDNO ZE BEZ PRACKY, CHLADNICKY A INE NEVIETE FUNGOVAT. AZ POTOM ZAVOLAJU TECH. KTORY SA NA TO POZRIE. A TO NEHOVORIM O BIROKRACII KTOREJ CIELOM JE TO CELE NATAHOVAT AKO SOM SA DOZVEDEL. AK NECHCETE MA PROBLEMI S REKLAMACIOU TAK VOLTE INE ZNACKY TYPU SAMSUNG, SONY, WIRPOOL, A INE..

Overený zákazník planeo.sk Jozef

Cena, výkon, odporúčam

Electrolux EW7F348AWC

Electrolux EW7F348AWC

Overený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Evita

Pridané: 22. septembra 2023

Zakúpený v T.S.BOHEMIA a.s.

Keďže som mala predchádzajúcu práčku tej istej značky a bola som nadmieru spokojná, rozhodla som sa nemeniť značku iba model za modernejší. Predchádzajúca práčka prala v štvorčlennej rodine v priemere každý druhý deň desať rokov bez okéhokoľvek zaváhania. Čo sa týka novej, mám trocha obavy, materiály pôsobia lacno oproti starej. Napríklad nádržku na pracie prostriedky vždy po praní vyberám a čistím. Mám trocha obavy že to toľko nevydrží.... dúfam že sa nenaplnia. A pre mňa trocha sklamanie keď som na štítku prečítala Made in Poland. Dúfam že nesklame a bude bezporuchová aspoň toľko čo predchádzajúca. Inak čo sa týka samotného prania tak je to vidieť že práčka je modernejšia, bielizeň je nadýchanejšia, oceňujem pridanie extra pary a antialergicky program je top. Time manager mala už predchádzajúca to je veľmi návykové :-) Zatiaľ maximálna spokojnosť.

Haier HW100-B14979-S

Haier HW100-B14979-S

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 22. septembra 2023

• Tichost pracky , osvetlenie bubna, Antibakteriálne ošetrenie ABT®, siroka skala programov. ,program "Stain removal" (odstraňování skvrn) ,funkcia Smart Dual Spray – pre samočistenie bubna,nizka spotreba a vazenie pradla.
  • Podrobny manual len elektronicky PDF

Táto práčka HW100-B14979 I-PRO Series 7 od Haier pracuje ticho, ľahko sa používa a prináša velmi dobré výsledky prania.

Overený zákazník Alza.sk Nikol

Pridané: 21. septembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

Produkt ešte nebol doručený. Mal byt doručený 19.9. Dnes je 21 a nás drahý rodič ho ešte stále nemá doma. Človek aby si vybral 3 dni dovolenky a kontroloval prácu iných. Ďakujem
K produktu sa žiaľ vyjadriť neviem nakoľko z uvedených dôvodov vyššie

Whirlpool TDLRB 6252 BS EU/N

Whirlpool TDLRB 6252 BS EU/N

Overený zákazník TPD.sk janko

Pridané: 21. septembra 2023

Zakúpený v TPD.sk

predošle práčky som mal od Whirlpoolu,som spokojny

Candy CS4 147TXME/1-S

Candy CS4 147TXME/1-S

Overený zákazník planeo.sk Ján Marko

male množstvo prádla za 14 minút

Haier HW90-B14959U1-S

Haier HW90-B14959U1-S

• Tichá, Elegantný desing, svetlo v bubne, Široká škála funkcií a programov
  • nemám

Práčka vo veľmi dobrej cene, s veľkým množstvom funkcií, možnosť zvolenia rôznych program v mobilnej aplikácii. Veľkým plusom je osvetlenie v Bubne práčky. Pri odstreďovaní je veľmi tichá. Pre práčku sme sa rozhodli na základe recenzií a priaznivej ceny, Veľmi elegantný design práčky. Ľahké ovládanie a dostupnosť programov. Určite odporúčam. Veľká spokojnosť s produktom, možnosť si spotrebič zaregistrovať a dostať 12 ročnú záruku na motor výrobku.

LG FLR7A82PG

LG FLR7A82PG

Overený zákazník Alza.sk Martinick

Pridané: 20. septembra 2023

(naposledy upravené 20. septembra 2023)

Zakúpený v Alza.sk

Clovek by hodnotil ale nema co, kedze este nic nedoslo, zbytocne si pri doprave vyberate datum a planujete volno. ked potrebujete pracuku rychlo urcite odporucam iny obchod.

Zobrazujem 441 - 460 zo 500 recenzií 1...21 22 [ 23 ] 24 25