Najnovšie recenzie zo sekcie Práčky

Overený zákazník Alza.sk Vladimír

• Pekný dizajn
  • Slovenské menu
  • Cena v pohode
  • Len nech perie bez problémov
  • Nechce sa spárovať, vkuse bliká vifi a ruter je skoro oproti práčky, neviem kde je problém
BOSCH WAN28261CS

• Úspora energie
  • Jednoduchosť ovládania
  • Stav bielizne po praní
  • Údržba

Práčku Haier HW100-B14979-S sme kúpili v Planeo Elektro v Trnave ako set so sušičkou, z dôvodu opotrebovania starej práčky. Recenziu píšem po 2 mesiacoch používania. Maximálne splnila moje predstavy. Má vysokú úsporu energie, bielizeň je dokonale vypraná a voňavá, pripravená na sušenie. Ovládanie je jednoduché, intuitívne a prehľadné s množstvom jednotlivých programov pre daný typ bielizne. Dizajn je moderný s možnosťou umiestnenia do vstavaného nábytku. Práčka si sama vyhodnotí koľko času potrebuje na daný typ bielizne aby bola dokonale vypraná. Je oproti starej práčke úplne tichá, neruší chod domácnosti. Kapacita bielizne je enormná, až 10 kg bielizne, čo zjednoduší častosť prania. Produkt mi bol odporučený predajcom v Planeo Elektro i pre kvalitu za rozumnú cenu a funkcie, čo potvrdzujem, momentálne sa teším na každé pranie:)

Whirlpool FFB 8469 BV EE

LG FA94V5UVW0

LG FA94V5UVW0

Pridané: 5. decembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Hlučnosť práčky je minimálna tiché pranie
Candy CS4 127TXME/1-S

Candy CS4 127TXME/1-S

Pridané: 5. decembra 2023

dobra cena

Haier HWD80-B14979-S

Haier HWD80-B14979-S

Overený zákazník Alza.sk Ana

Pridané: 4. decembra 2023

(naposledy upravené 4. decembra 2023)

• Quiet
  • Perfectly dry clothes even with the "middle" program (2h20min)
  • Clean clothes even with the short washing program (1h9min)
  • Light inside
  • Slim
  • Soft clothes after drying
  • Programs longer than the display states
  • Heavy
  • Unclear manual
  • Very crumpled clothing after drying

Good value for money for those who don't have enough space for washing machine and dryer separately. A bit unconvenient that the duration time for most programs is displayed only after you push the start button, so there has been a lot of restarting since I find most of the programs rather long. Washing and drying combo at once 4h12min for example, so it is better to set it up separately. It is not a problem once you write down all duration times so you know what you can expact next time (although with some +/- since times tend to differ according to amount of the load). Manual is very poor. There is more info in an online manual, but that one could also be more thorough (duration times not included). But all in all, once you get to know your machine, it does perfectly good job (while being silent!) in reasonable time if you choose right programs.

CANDY RO1496DWMCRT/1-S

CANDY RO1496DWMCRT/1-S

Pridané: 4. decembra 2023

• Candy produkty sú kvalitné a dizajnové,
  • Rôznorodé programy,
  • Kvalitnejšie tlačidlá ako konkurencia,

Candy produkty odporúčam, nastavenia sú jednoduché, rýchle a vykonávajú tie fukcie ktoré sú definované v manuály.
Odporúčame, ako aj iné spotrebiče, napr. rúru, umývačku riadu.
Applikácia funguje bezchybne, využívame ju.
Spotreba ako sa patrí, oproti konkurencii má výhodu.
Do novej kuchyne určite naplánovať spotrebiče Candy ak vám zaleží aj na tom ako bude vypadať kuchyňa, a nie len kvôli každodennému používaniu.
Candy sme vybrali kvôli tomu, lebo bola dlhšia záruka, pozitívna recenzia a spoľahlivosť.
Produkt je vhodný najmä pre mladších používateľov.
Cena určite zodpovedá kvalite, oplatí sa vybrať kvalitnejšie Candy spotrebiče, aj tu je viac cenových kategórií.
Hodí sa na každý typ textilu, v podstate na rôznu odev.
Vďaka pozitívnym skúsenostiam s Candy práčkou zvažujeme aj objednávku sušičky Candy!

Whirlpool W8 W946WB CS

Whirlpool W8 W946WB CS

Overený zákazník Prva.sk Peťa

Zakúpený v Prva.sk

• dlhé pracie cykly, nemožnosť nastaviť si jednotlivé programy podľa svojich potrieb, automatické dávkovanie pracieho prostriedku je len na gélové pracie prostriedky, svetlo v bubne svieti len krátko, príliš hlučný zámok dvierok

Keďže toto je moja tretia Whirlpool práčka, išla som na istotu, ale o to väčšie bolo moje sklamanie. Je z mojej trojice najhoršia. V prvom rade pracie cykly sú cca o 30 minút dlhšie ako u staršieho modelu. Mix oblečenia praný na 40 stupňov trvá 100 minút. Kupovala som si práčku na 9 kg, ale na túto hmotnosť je len cca polovica programov. Programy majú prednastavené parametre, ktoré je možné len znížiť nie zvýšiť. Takže keď si vyberiete 9kg program na 60 stupňov, zabudnite, že ho vyžmýkate na maximálnych otáčkach. Nie najprv krásne dve hodiny periete a následne musíte pustiť 10 minút extra program na žmýkanie na 1400 otáčok. Takpovediac práčka má mnoho výhod, ale nie ste schopný ich využívať naraz, buď si vyberiete 9 kg hmotnosť prádla, krátku dobu prania, alebo 1400 otáčkové žmýkanie. Čo sa týka automatického dávkovanie pracieho prostriedku je možné používať ho len na gélové prostriedky. Ak máte zásobu pracieho prášku, dávkujete ručne a ani vám neoznámi koľko ho treba dať, ako tomu bolo u staršieho modelu. Zapnutie práčky je veľmi pomalé, vždy si myslím, že som tlačidlo asi nestisla dostatočne. Pridané svetlo vo vnútri pracieho bubna je fajn, ale kým naplním práčku tak už je dávno zhasnuté, takže ďalšia výhoda sa stáva zbytočnou. Práčka je celkom tichá, ale zámok dvierok pred začiatkom prania vás úplne vyvedie z rozjímania. Pre istotu hneď trikrát za sebou (prešťukáva to kvôli možnosti dodatočného pridania prádla).

Electrolux EW8F348WC

• Možnosť prania až 9 kg prádla
  • Energetická trieda A VZ

Overený zákazník DOMOSS Jana

Zakúpený v DOMOSS

Zatiaľ funguje ako má, programy prania sú v čestine.

Samsung WW80TA046AEALE

Overený zákazník planeo.sk Vierka

• Pekny dizaj
  • Dobra cena
  • Použite kvalitne materialy
  • Zatial žiadne, som vo fáze skusania produktu

Po vybornej prezentácii predajcom z Planea som sa rozhodla pre tento produkt. Uplne dostačujúcre funkcie na pranie. Dizajn je jeden z najkrajšich , zaruka po registracii 5 rokov . Zakupila som si rovno aj sušičku tejto značky. Cena + kvalita su vynikajúce v tejto triede.

PHILCO PLDS 127 DG

• jednoduchost
Candy CS4 147TXME/1-S

Candy CS4 147TXME/1-S

Pridané: 1. decembra 2023

• Pracku zn. Candy som kupila asi pred 7 rokmi a oblubila som si jej lahke a zrozumitelne ovladanie. Z tohto dovodu som opat zvolila pri kupe novej pracky zn. Candy, konkretne typ CS4 147TXME/1-S. tato uzsia verzia pracky sa zmesti do malej kupelne. Ovladanie je jednoduche aj pre starsie osoby. Velmi casto som vyuzivala rychly program, kde sa da zvolit viacero alternativ casu prania. Bielizen je velmi cisto vyprata. Pracka je ticha, moderny dizajn a tvar pracky lahodi oku. Verim, ze aj s touto prackou budem spokojna ako s tou predchadzajucou. :)

Overený zákazník BONUSKO Milan

Pridané: 1. decembra 2023

(naposledy upravené 27. decembra 2023)

Zakúpený v BONUSKO

• Páčil sa mi dovoz. Výrobok mi dali na miesto používania
  • Takto si predstavujem dovoz tovaru.

Zobrazujem 401 - 420 zo 500 recenzií 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25