Najnovšie recenzie zo sekcie Práčky

Candy CSTG 47TMV5/1-S

Candy CSTG 47TMV5/1-S

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 26. júna 2024

(naposledy upravené 26. júna 2024)

Zakúpený v Alza.sk

• V popise má 79 dB, ale na rozdiel od predchádzajúceho modelu od Whirpoolu ktorý mal mať hlučnosť na úrovni 72 dB, ide tento model od Candy podstatne tichšie. Niekedy rozmýšľam, či je vôbec práčka pustrená. Zatiaľ veľká spokojnosť s týmto modelom.

Čo ma prekvapilo, že nebola k práčke napúšťacia hadica s aquastopom a o dosť kratšia vypúšťacia hadica oproti predchádzajúcej práčke. Musel som prehodiť umiestnenie spotrebičov, aby som ju zapojil.

HOOVER H3TFSMP48TAMCE-S

HOOVER H3TFSMP48TAMCE-S

Overený zákazník DOMOSS Tomáš

Zakúpený v DOMOSS

Zatiaľ som produkt používal len málo.
Perie pekne, má dosť programov

HAIER HWD80B14959S8U1S

HAIER HWD80B14959S8U1S

Overený zákazník OKAY.sk Oskar Dobrovodský

Pridané: 26. júna 2024

(naposledy upravené 26. júna 2024)

Zakúpený v OKAY.sk

Potrebovali sme úzku práčku so sušičkou a táto spĺňa požiadavky.

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

• Moderný dizajn
  • Osvetlenie bubna
  • Prispôsobenie programov
  • Parné pranie
  • 5 ročná záruka
  • Manuálne čistenie práčky po sušení
  • Slabý manuál

Práčku so sušičkou mám zatiaľ krátko, ale ako bežný užívateľ si myslím, že ju môžem ohodnotiť. Ako už spomínali ostatní chýba rozsiahly manuál. Dá sa však dohľadať na internete a nájdete tam všetko, čo potrebujete vedieť. Pri prvom sušení bol mierny zápach z gumy, ale to beriem ako normálnu vec. (Po ďalšom praní už zápach vymizol.) Ako mínus by som uviedla, že po sušení ostanú chlpy/žmolky v práčke a treba ju manuálne očistiť a povyberať. V samostatných sušičkách je osobitný filter, kde sa tieto nečistoty zbierajú. Páči sa mi moderný dizajn, jednoduché nastavenie a prispôsobenie programov podľa vlastných preferencíí (teplota, otáčky,sušenie..). Taktiež osvetlenie bubna a konečné dočistenie dávkovača na pracie prostriedky a bubna na konci programu. Práčka má možnosť pridať preplachovací cyklus na konci prania na poriadne vyplákanie pracích prostriedkov z prádla, čo je výhoda pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Taktiež sa mi veľmi páči funkcia odstraňovač škvŕn, ktorý sa dá pridať k niektorým programom. Práčku budem využívať najmä na pranie a s praním som zatiaľ maximálne spokojná. Čistenie po sušení neberiem tragicky, keďže som to očakávala a sušiť budem len občas.

LG FLR5A82WH

LG FLR5A82WH

Overený zákazník planeo.sk Ľubica

Zakúpený v planeo.sk

• tichučká práčka, neskáče, kvalitné pranie
  • trochu som zápasila s veľkosťou písmen v návode, chcelo by to väčšie obrázky,

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Zakúpený v Alza.sk

• Super cena, veľmi tichá a dobre funguje ! Odporúčam !
INDESIT BWE 81496X WSV EE

INDESIT BWE 81496X WSV EE

Overený zákazník Alza.sk Alexander

Pridané: 23. júna 2024

Vvyborny

Zerowatt OZW 4752DE/1-S

Zerowatt OZW 4752DE/1-S

Overený zákazník MALL.SK M...

Pridané: 22. júna 2024

(naposledy upravené 22. júna 2024)

Zakúpený v MALL.SK

• Dobrá cena a je aj so sušičkou

Zodpovedá popisu dobrá cena a ešre je aj zo sušičkou

Overený zákazník Andrea Shop Juraj

Pridané: 21. júna 2024

Zakúpený v Andrea Shop

objednal som taký istý, aký mi slúžil viac ako 9 rokov plus ten 6 zmysel.

Miele WWD 020

Miele WWD 020

Overený zákazník Alza.sk Lenka

• Vynikajúce programy
Electrolux EW6SN347SI

Electrolux EW6SN347SI

Overený zákazník TPD.sk Anka R.

Zakúpený v TPD.sk

• Produkt funguje
Electrolux EWN7F447WI

Electrolux EWN7F447WI

Overený zákazník Alza.sk Robert

• Objem, nízka hlučnosť

Práčka nemá možnosť prať na 50 stupňov, ale iba 40,alebo 60...

Electrolux EWWN1685W

INDESIT BWSA51051WEUN

Overený zákazník euronics.sk Ďurajka

Pridané: 18. júna 2024

Zakúpený v euronics.sk

• dobre perie a ľahká obsluhas
Whirlpool FFS 7259 B EE

Whirlpool FFS 7259 B EE

Overený zákazník Alza.sk Marek

Pridané: 18. júna 2024

• Testujeme

Overený zákazník OKAY.sk Stanislav

Pridané: 17. júna 2024

(naposledy upravené 5. júla 2024)

Zakúpený v OKAY.sk

nečudo, pračka bola dobra, ale nefungovala ako má, teda vyprala a zrazu červené svetlo, že je porucha, podľa návodu vada opravená, znovu červené svetlo že je zanesený filter, podľa návodu chyba opravená, ale znovu červené svetlo,že je zanesený filter. Tovar bol vrátený podľa zmluvy bola vrátená aj hotovosť, toto bolo OK. Tovar bol vrátený cez predajňu ale bola kúpená nová pračka a tiež ako v prvom prípade zaplatená aj montáž výrobku a vtedy montážnik zistil aj právu príčinu, čo aj hlásil nadriadeným. Teda toto som ztažil pri novej pračke.

Candy RO41274DWMCT/1-S

Candy RO41274DWMCT/1-S

Overený zákazník Alza.sk Ruža

Zakúpený v Alza.sk

• Super práčka nad mieru som spokojná tichá, rýchle pranie, pekný dizajn .
AEG LTR6G263C

AEG LTR6G263C

Overený zákazník Alza.sk BG

Zakúpený v Alza.sk

• 2x za sebou som mala vždy novšie a úspornejšie modely práčok Electrolux, ktoré boli veľmi dobré, ale vcelku rýchlo po pár rokoch zlyhali (-raz vyplo celé ovládanie, -raz sa urval bubon), tak som sa rozhodla pre AEG. Ide o drahší model, ale je úsporný v spotrebe elektriny, vody a je naozaj tichý.

S kúpou som veľmi spokojná. Práčka má jednoduché ovládanie, široký výber programov, čitateľný panel, pekný design, zvukové upozornenie po skončení programu je príjemnejšie a tichšie ako pri Electrolux-ke, takže ho nevypnem, aj keď sa to podľa návodu dá. Práčka má aj kolečká na ľahší presun. Je intuitívna pri nastavení prania podľa váhy náplne a aj pri skrátení času prania si naprogramuje správny režim a množstvo vody. Má aj water stop ochranu.
Soft otváranie dvierok na bubne je dobrá vec, idú pekne pomaly a nebuchnú o vnútornú stenu práčky. Pri vyberaní prádla odporúčam vybrať nádobku na prací prostriedok, dvierka sa otvoria pekne naširoko a prádlo sa lepšie vyberie.
Jediné, čo by som spomenula skôr ako upozornenie a nie ako nevýhodu je, že hadica na prítok vody je pomerne krátka, čo mi však nevadí, keďže u nás je vzdialenosť umiestnenia práčky od prívodu vody v stene tak akurát.
Tiež dávam do pozornosti, že balenie neobsahuje žiadny pripájací ventil k hadici odtoku vody na sifón pod umývadlom. Ak odvádzate odstreďovanú vodu týmto spôsobom, buď použijete použitý ventil alebo si vopred zadovážte nový. Pri dovoze práčky som si objednala aj montáž, pracovníci boli ochotní , ale nemali u seba k dispozícii typ ventilu, ktorý sme potrebovali, použili sme teda ten starý.
Produkt odporúčam!

Zobrazujem 21 - 40 zo 500 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...25