Zanussi ZWY 61205 WA

výborná voľba za skvelú cenu

• Výhodná cena
    • pohodlný nákup
    • množstvo produktov na výber

Práčku som si vybrala na základe dobrých hodnotení a výhodnej ceny.
    Splnila očakávania, perie výborne, krásne žmýka, prádlo takmer suché, množstvo voliteľných funkcií. Zatiaľ sme s ňou spokojní.
    Jediné čo zaskočilo, bol krátky kábel, čo som sa tu aj dočítala v recenziách, ale nečakala som, že nám to narobí mierne "logistické" manévre, kde a ako ju umiesniť, aby dočiahla. Inak spokojnosť, tichý chod, dobré pracie vlastnosti.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Jednoduchá obsluha,dobrý pomer kvality a ceny.Ukazovateľ času dokončenia programu
    • Mohla byť trochu tichšia

Pokrok nezastavíš.Je to o niečom inom ako pred pár rokmi.

Spôsob plnenia
Odložený štart
Displej
Detská poistka

Chcete vyprať bielizeň len za 30 minút? Jednoduché

Vďaka jednoduchému používateľskému rozhraniu má táto práčka všetko, čo skutočne potrebujete. Pre rýchly 30-minútový cyklus prania stačí stlačiť tlačidlo spustenia.

Jednoduchý spôsob rýchleho vyprania bielizne

Rýchly a jednoduchý 30-minútový program na každodenné pranie pri teplote 30° sa automaticky zvolí, keď zapnete práčku. Stačí, keď stlačíte tlačidlo spustenia – a hotovo!

Rozlúčte sa s nepríjemnými pachmi z práčky

Nikdy nemusíte nechávať veko tohto spotrebiča otvorené na vetranie. Technológia Airflow zabraňuje tvorbe nepríjemných pachov a plesní pre vždy čisto voňajúci bubon.

Vaša bielizeň bude vypraná vtedy, kedy chcete aby bola vypraná

Posuňte spustenie cyklu prania pomocou funkcie FinishIn a vyberte, kedy sa má cyklus ukončiť. Bielizeň bude hotová a čakať na vás o 3-20 hodín. Skontrolujte na malom displeji, kedy bude pranie dokončené.

Operte bielizeň za polovičný čas

Majte bielizeň rýchlejšie vypranú. Táto práčka má voliteľnú funkciu QuickWash, ktorá skracuje cyklus prania až o 50 %.

Stále udržiava dávkovač pracieho prostriedku čistý

Dávkovač pracieho prostriedku je vždy čistý vďaka vysokotlakovým dýzam vody, ktoré nezanechávajú žiadne lepkavé zvyšky a zabraňujú tvorbe plesní.

Práčka s vrchným plnením

Množstvo bielizne: 6 kg

Maximálne otáčky: 1200 ot./min.

LCD displej

Pracie programy: syntetika, bavlna úsporný, bavlna, Mini 30, občerstvenie bielizne 20°, zmiešané pranie 20°, vlna plus, jemná bielizeň

Kontrola rovnomerného rozloženia náplne

výborná voľba za skvelú cenu

• Výhodná cena
    • pohodlný nákup
    • množstvo produktov na výber

Práčku som si vybrala na základe dobrých hodnotení a výhodnej ceny.

• -mám ju päť dní a zatiaľ perie...
    • -je hlučnejšia,ako práčka,ktorú sme kupovali pred desiatimi rokmi.
    • -keď otváram bubon,musím držať dvierka,lebo mám pocit,že rozbijú plastové dorazy.

- už by som ju nekúpil,keby sa dal vrátiť čas.

• Mohla byť trochu tichšia

Pokrok nezastavíš.Je to o niečom inom ako pred pár rokmi.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Práčka v pohode cena za ňu tiež v pohode,pracie programy tiež v pohode

*****

mal som aj predtým Zanussi

• , zakúpené v Senton

značka

• , zakúpené v Senton

• Má jednoduché a veľmi zrozumiteľné programy. Kvalita prania je veľmi dobrá.

Odporúčam nákup tohot výrobku.

• , zakúpené v DATART.sk

• Super práčka

Jednoduché ovládanie,tichý chod, LCD displej,30 minútový,úsporný program,zvuková signalizácia po skončení programu. S práčkou som veľmi spokojná,po takej som túžila,vrelo odporúčam :)