Zanussi ZWY 50904 WA

Počet programov

• , zakúpené v KupToTu.cz

Som spokojný

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• perie krajšie ako predchádzajúca "wirpulka", dobre riešená násypka prášku, dobre odstreďuje aj keď má iba 900 otáčok, pevne stojí a nehádže bubnom aj pri menšom množstve prádla
    • hlučnosť, piští ako predchádzajúca, možno trocha menej,dotykové tlačítka-mám obavu aby sa rýchlo nepokazili,aj keď teraz fungujú výborne, v nálevke na aviváž po otvorení dvierok ostáva voda a treba ju vybrať hubkou

Mám ju krátko, ale zatiaľ som spokojná, mám pocit, že perie a odstreďuje lepšie ako stará práčka (iba 5 ročná "wirpulka,čo sa pokazila-najprv motor,potom tlmiče a nakoniec odišiel programátor). Ale je hlučná ako všetky ostatné, keď odstreďuje píska ako prúdové lietadlo. Robila to aj stará práčka a asi to robia aj všetky ostatné zhora plnené práčky, aj preto som si nekúpila drahšiu. Inak je to primeraná kvalita za primeranú cenu. Dúfam, že sa po 5-tich rokoch nepokazí.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Som spokojná. Len nevidim priebeh prania.

Účinnosť pracieho výkonu
Hlučnosť pri odstreďovaní
78 dB
57 kg
Počet programov

voľne stojaca práčka ZANUSSI • horné plnenie • energetická trieda A+ • kapacita práčky 5,5 kg • max. 900 otáčok za minútu • technológia FuzzyLogic • AirFlow • hlučnosť pri praní max. 58 dB • hlučnosť pri odstreďovaní 74 dB • účinnosť prania A • účinnosť odstreďovania D Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v KupToTu.cz

Som spokojný

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Som spokojná. Len nevidim priebeh prania.