Whirlpool TDLR 65210

Aqua Stop

• ľahko ovládateľné programy
    • vhodné aj pre mužov

Dlhá doba prania - málo kratšich programov - napr chýba rýchle pranie

Kúpila som si pračku, lebo sa mi moja pokazila s tým, že od vydania od Vás ju mám na druhý deň doma . Pračka mi mala byť doručená aj s platenou službou výmeny pračiek a s montážou novej 30.11.2018 . Dodnes som ju nedostala . Viete si predstaviť , ako vyzerá stav v našich skriniach po 2,5 týždni čo neperiem? A pred Vianocami? Takto si veru kvalitu predaja s dovozom nepredstavujem. Takže samotnú pračku budem hodnotiť , až ju po dobe neurčitej dostanem , resp. ak si medzitým nezoženiem pračku , ktorú mi skutočne dodajú na druhý deň.

• priestorovo vhodná do menšej kúpelne
    • pomerne komplikovaný popis programov
    • krátky kábel na napájanie

sťahovali sme sa z veľkého bytu do menšieho a staršiu práčku Bosch ktorá bola široká sme museli vymeniť
    museli sme pod ňu dať protišmykovú podložku

Odložený štart
Displej
Detská poistka
Aqua Stop

Práčka plnená zhora sa radí k energeticky úspornej triede A +++ -10 %. Disponuje funkciou 6. zmysel, kde sa automaticky nastavia všetky parametre tak, aby bol zaručený ten najlepší výsledok pri praní.

Displej vám napomôže pri nastavení programoch. Maximálna rýchlosť otáčok, ktoré dokáže práčka vyvinúť je 1200 za minútu, kapacita prania je 6,5 kg bielizne. Hlučnosť pri praní dosahuje len 59 dB a pri odstreďovaní 76 dB.

Ponúka 9 pracích programov, špeciálne funkcie a doplnkové programy. Práčka disponuje detskou poistkou, jemným otváraním bubna, ukazovateľom zaneseného filtra, ukazovateľom prívodu vody, ukazovateľom otvorených dverí a ukazovateľom servisu.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• ľahko ovládateľné programy
    • vhodné aj pre mužov

Dlhá doba prania - málo kratšich programov - napr chýba rýchle pranie

• perie
    • hrozne hlucna, do bytu neodporucam

• práčku máme 7 dní, dvierka bubna vôbec neostávajú po vypratí hore, ale dole!!! pritom v parametroch práčky je uvedené, že má disponovať funkciou "stop dvierka hore", po prvých praniach sme ihneD reklamovali u predajcu, odporúčali nám volať výrobcovi a ich servisu. Ich plán - "opraviť chybu". Je to nová práčka za viac ako 350 € - takže kúpu ľutujeme. Tiež ostáva veľa vody po vypratí v nádobkách na pracie prostriedky. oproti práčke tejto značky, ktorú sme mali predtým a bola lacnejšia, sa nám javí táto práčka ako menej výkonná, funkcionálna.
    • Nekupujte pracky Whirlpool zvrchu plnene!!!!!!! po 3 rokoch mi zacali korodovat dvierka v bodoch kde sa uchytavaju dvierka na pracku. Aj mojim znamym, ktori mali iny model nez ja, ale tiez mali Whirlpool zvrchu plnenu!!!!! Whirlpool zvrchu plnene su shity!!!!!!!!

• priestorovo vhodná do menšej kúpelne
    • pomerne komplikovaný popis programov
    • krátky kábel na napájanie

museli sme pod ňu dať protišmykovú podložku

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Slúži ako má, vyperie a nešpekuluje...

• , zakúpené v OKAY.sk

vela zaujimavych funkcii a kombinacii

• Skvele perie
    • Veľa sa tam toho zmestí
    • Odstreďuje takmer do sucha
    • Variabilita programov
    • Možnosť nastavenia obľúbeného programu vítam, fantastické tlačidlo pre ostatných členov rodiny, v prípade nutnosti spustia práčku bez toho, aby museli študovať čo ktoré tlačidlo znamená a ako jednotlivé programy fungujú
    • Je trochu hlučnejšia, než som bola zvyknutá
    • Napúšťacia hadička netesnila, nepríjemné

Vcelku som spokojná