Whirlpool AWE 9629

62 kg
biele
Počet programov

• , zakúpené v HEJ.sk

• Pračka bola dodaná rýchlo, komunikácia v poriadku až do chvíle pokiaľ sa nevyskytla závada
    • Reklamoval som produkt už pred dvoma týždňami, komunikácia prebiehala o polnoci alebo niekedy v ranných hodinách. Čo je veľmi nevhodné ak chete novú práčku. Som bez práčky, penazí a produkt som pritom vrátil už pred týždňom. Ani po telefonickom kontakte nie sú schopný poslať peniaze. Ak ste si aj niečo cez hej.sk objednali dúfajte že sa to nepokazí pretože, reklamácie sú hrozné. Najkôr musíte pokazený produkt vrátiť a zabaliť (aj keď je pokazený a neopraviteľný).

Určite by som tento obchod už neodporučil nikomu, ani pre kúpu žiadneho produktu. V konkurencí sú oveľa flexibilnejší a berú Vás ako klienta aj potom ak máte problémy s produktom.

• , zakúpené v Electro World

ok

• , zakúpené v levneELEKTRO.cz

• Je krásný ,pekná a dobrá lahká manipulácia som nadšená.
    • Ne má žiadné

Detská poistka
62 kg
biele
Počet programov

Vrchom plnený model Whirlpool AWE 9629 disponuje 6. zmyslom, ktorý zabezpečí dokonalé vypranie bielizne, patrí do energeticky úsporné triedy A-20% (A ++), je vybavený Maxi otvorom a pojme až 6 kg bielizne. Samozrejmosťou je antibakteriálna násypka, prehľadný LCD displej a až 1200 otáčok za minútu. Technológia 6.zmysel vyhodnocuje a optimalizuje výsledky pracieho cyklu, a tak zabezpečuje dokonalé výsledky prania., LED ukazovateľ pripojenia vody , LED ukazovateľ otvorenia dvier , LED ukazovateľ privolania servisu , LED ukazovateľ výsuvný podvozok , Antibakteriálny povrch v násypke, Indikácia zostávajúceho času Áno , Samostatne nastaviteľná teplota Áno , Nastaviteľné otáčky Áno , Kolíska pre pranie vlny Áno , Kontrola tvorby peny Áno , Samočistiaci filter Áno , Nastaviteľné nožičky Áno , Aktívna kontrola rovnováhy Áno , Ochrana pred pretečením Áno , Napájanie , Požadované istenie 10 A , Výkon ohrievacieho telesa 2050 Watt , Dĺžka vodovodného prívodu 1,5 m, Indikácia zostávajúceho času Áno , Nastaviteľné otáčky Áno , Kolíska pre pranie vlny Áno , Kontrola tvorby peny Áno , Samočistiaci filter Áno , Nastaviteľné nožičky Áno , Aktívna kontrola rovnováhy Áno , Ochrana pred pretečením Áno , Napájanie , Požadované istenie 10 A , Výkon ohrievacieho telesa 2050 Watt , Prevedenie , Objem bubna 42 l , Materiál bubna Nerez , Materiál nádrže Duraprop , Priemer dverí 21 cm , Pripojovací vodovodný ventil 3/4" , Dĺžka vodovodného prívodu 1,5 m,

Energetická trieda: A++

• Účinnosť prania: A

• Spotreba vody (bavlna, 60°C): 55 l

• Kapacita prania: 6 kg

• Rýchlosť odstreďovania: 1200 ot/min.

• Počet programov: 14

Spotreba vody (bavlna, 60°C) 55 l
Spotreba 0,9 kWh/cyklus
Pranie
Kapacita prania 6 kg
Rýchlosť odstreďovania 1200 ot/min.
Trvanie programu (Bavlna, 60°C) 155 min
Objem bubna 42 l
Materiál bubna Nerez
Materiál nádrže Duraprop
Priemer dverí 21 cm
Pripojovací vodovodný ventil 3/4"
Dĺžka vodovodného prívodu 1,5 m
Čistá hmotnosť 62 kg
Rozmery - výška 90 cm
Rozmery - šírka 40 cm
Rozmery - hĺbka 60 cm
Ďalšie parametre
Ďalšie parametre LED ukazovateľ zanesenia filtra

LED ukazovateľ pripojenia vody

LED ukazovateľ otvorenia dvier

LED ukazovateľ privolania servisu

LED ukazovateľ výsuvný podvozok

Antibakteriálny povrch v násypke

váha s obalom:64kg

• Pračka perie dobre.
    • Ale už dva krát som menil dvierka hrdzavejú.

• , zakúpené v Electro World

ok

• všetko

Mám tie isté negatívne skúsenosti s práčkou Whirlpool ako tu niektorí popisujú.Pridávam sa k hodnoteniu nekupovať výrobky Whirlpool.Ak to zákazníci nechajú len tak určite sa nič nezmení. Druhá práčka po servisnej oprave Whirlpool a už zase hapruje.Prvá bola tiež šunt.Dal som im druhú šancu-však môže byť zlý kus ale funkčnosť len na záručnú dobu vzbudzuje presvedčenie že výrobca kašle na spotrebiteľa a taký má u mňa stop.Nech si výrobky kupujú manažéri možno sa spamätajú keď budú pozerať grafy pri pokles predaja.

• efektivnost pri prani, moznosti odlozenia prania, rozmanitost programov
    • pri otackach nad 800 vysoky hluk, navonok nezistite ziadny problem, avsak vyrobca si zjavne mysli, ze predajom produktu sa jeho marketingova hra iba zacina. Mam v rodine v poradi tretiu pracku od whirlpoolu a vedzte ze tie prve dve odisli asi mesiac ci dva po zaruke. Ta tretia tesne pred zarukou!!! Opytajte sa servismanov, som si na 100% isty, ze pristrojovu dosku naprogramuju na presny pocet prani a mozte ist k opravarovi !!! Ak si nekupite predlzenie zaruky vopred riskujete ze sa vam pracka pokazi. Za dva roky som pracku pouzil priemerne na 2 prania za dva tyzdne co je priblizne 100 prani!!! A aby som vyhadzoval taketo prachy kazde dva roky - Whirlpool nikdy viac!!!
    • Oplati sa kupit tu najlacnejsiu pracku s predlzenim zaruky a verte ze aj operiete a aj usetrite.

Vzhladom na to, ze koncepcia predaja tychto produktov je zalozena na prikupovani predlzenej zaruky a tovar sa vam pokazi na mesiac presne - odporucam nekupovat!!!

Dalsia skutocnost: komunikacia s hot link slecnou ohladom reklamacie na urovni z doby kamennej: citujem: ved zo zakona je zaruka dva roky, na tom sa vraj nic nezmenilo... Tak teda dakujem za zhrnutie mojich spotrebitelskych prav... Ak si chce niekto kupit pracku na dva roky nech sa paci!

NEODPORUCAM!!!!!!

• , zakúpené v levneELEKTRO.cz

• Je krásný ,pekná a dobrá lahká manipulácia som nadšená.
    • Ne má žiadné

Som spokojená a nadšená

• , zakúpené v HEJ.sk

• Ticha, a skoro suche pradlo

Odporucam tuto pracku!

• všetko najjjjjjjj

spokojnosť s výrobkom,
    bezpreblémový chod, dizajnové riešenie
    superovo
    ano v každom prípade
    ano
    na obal výrobku, a kontrola tovaru

• , zakúpené v HEJ.sk

• perfektný design,krásne pere,som veľmi spokojná
    • neviem oničom

perfektný