Samsung WW70J5446EW

Motor
invertorový
Direct drive motor

• , zakúpené v DOMOSS

Práčku mám 2 týždne a som s ňou spokojna. Niekde som čítala recenziu na tútu práčku, že je hlučná, ale podľa mňa ide tichúčko,aj kedˇ žmýka. Na konci prania hrá melódiu ako detská hračka, z čoho majú radosť moje deti... manžel povedal, že si myslel, že to zvoní mobil ;)
    Inak ma tri kratšie programy, ktoré vyperú prádlo za cca 1:15h s 3 plákaniami. Ak dám iba 2 plákania čas sa skráti na 1:05h.
    Žmýkanie 1400 otačok.
    Ešte odkaz vyrobcom pracok, neviem naco je niekomu 3-oj hodinovy program pre pranie bavlny

• , zakúpené v Andrea Shop

• Vela roznych programov
    • A+++
    • za tu cenu je to super
    • chcel by som, aby bola tichsia, ale ziadna nie je

Daju sa tie zvucky na konci prania zmenit? Pral som trikrat a uz mi lezu na nervy :)
    Ale inak super pracka

Direct drive motor

VOĽNE STOJACA PRÁČKA S PREDNÝM PLNENÍM

POPIS:

Digitálny invertorový motor s 10-ročnou zárukou

Ovládací panel v českom a slovenskom jazyku

Technológia EcoBubbleTM zaisťuje šetrné a úsporné pranie

Funkcia BubbleSoak pre silne zašpinenú bielizeň

Funkcia Smart Check rozpozná a diagnostikuje problémy v ranej fáze

Funkcia StayClean DrawerTM, aby v zásuvke nezostal žiadny detergent

Keramické výhrevné teleso s dvojitou povrchovou úpravou proti usadzovaniu vodného kameňa

Inovovaný diamantový bubon s otvormi v tvare diamantov

Komfortné dotykové tlačidlá Touch Control pre ľahkú obsluhu

Crystal GlossTM Design s madlom pre jednoduché otváranie

VÝBAVA:

• Počet programov a špeciálnych funkcií: 14 + 8
  • Programy a funkcie: bavlna; e Bavlna; syntetika; Posteľná bielizeň; Tmavé oblečenie; Denné pranie; Detská bielizeň; vlna; jemné; Rýchle želanie 15 '; Čistenie bubna Eco Drum Clean; Super Eco Wash; odstreďovania; Plákanie + Odstreďovanie; funkcia Odložený koniec; Detská poistka; Jednoduché žehlenie; predpierka; intenzívny

PARAMETRE:

• Rozmery (Š x V x H): 600 x 850 x 550 mm
  • Maximálna náplň bielizne: 7 kg
  • Účinnosť odstreďovania: B
  • Max. počet otáčok pri odstreďovaní: 1400 ot.
  • Energetická trieda: A +++ (- 30 )
  • Spotreba energie: 122 kWh / rok
  • Hlučnosť prania / odstreďovania: 54/74 dB
  • Spotreba vody: 7300 l / rok
  • Váha spotrebiča: 61 kg
  • Displej: Grafický LED
  • Farba: farba dvierok Biela / Crystal Gloss (sivá)

PREČO KÚPIŤ SAMSUNG PRÁČKU?

Ovládací panel v českom / slovenskom jazyku technológia EcoBubbleTM

• A+++
    • za tu cenu je to super
    • chcel by som, aby bola tichsia, ale ziadna nie je

Ale inak super pracka

• Má všetko čo sme chceli.
    • Nedáte ju do kúpelne, kde sú zárubne 60 cm. Hĺbka sa udáva 55 cm. Vyčnieva však bubon a koliesko prepínania programov+6-7cm. Pomôže iba odborník odmontovaním prednéhokrytu, keď nechcete riskovať...
  • , zakúpené v Andreashop Šaľa

• Kvalita za rozumnu cenu