Samsung WF 70F5E0W2W

• kvalita za rozumnú cenu
    • ticho perie, že ani nie je počuť
    • vhodná do malých kúpeľní

• úplná spokojnosť

pračka ide iba týždeň , ale ako hodinky :)

• , zakúpené v DATART.sk

• Práčka je veľmi dobrá perie dobre programy sú dobré po ukončení zahrá pesničku, veľa sa do nej zmestí
    • Pračka má rozmer 60x61 nie je to 55-ka je taká vypuklá z prednej strany. trošku bol problém ju dostať cez zárubňu.

Spokojnosť určite by som ju odporúčala.

Spôsob plnenia
Odložený štart
Displej

VOĽNE STOJACA PRÁČKA S PREDNÝM PLNENÍM

CHARAKTERISTIKA:
EcoBubble - systém aktívnej peny - vytvára bublinky rozpúšťaním pracieho prostriedku, vzduchu a vody - prací prostriedok tak rýchlo prenikne do látky a je účinný už pri nízkych teplotách, navyše je vďaka tomu omnoho šetrnejšie k textíliám
Smart Check - Inteligentná kontrola, automatický monitorovací systém, rozpozná a diagnostikuje problémy v ranej fáze, a poskytuje rýchle a jednoduché riešenie pomocou smartphonu
Touch Control - komfortné dotykové tlačidlá pre ešte jednoduchšiu obsluhu prístroja
Diamantový bubon - inovovaný bubon s otvormi v tvare diamantov sa aj o vaše najjemnejšie bielizeň postará s maximálnou šetrnosťou
Keramické výhrevné teleso s dvojitou povrchovou úpravou znižuje usadzovanie vodného kameňa
Technológia Fuzzy Logic
Stain Away - špeciálny program pre odstránenie všetkých druhov škvŕn bez nutnosti voľby druhu škvrny
Špeciálne programy na vlnu - program pre maximálnu starostlivosť o vlnené výrobky
Funkcia Last Memory - zapamätanie posledného užívateľského nastavenia pracieho cyklu pre väčší komfort
Outdoor Program - špeciálny program pre maximálnu starostlivosť o Vaše outdoorové oblečenie
Rýchly program 15 minút
Funkcia Jednoduché žehlenie
Funkcia úsporného a šetrného prania Super ECO-BUBBLE úspora energie až 70
Odložený koniec
Prepäťová ochrana - ochrana proti poškodeniu prístroja el. prúdom a navyše v prípade prerušenia dodávky el. prúdu, práčka po obnovení el. prúdu pokračuje v pracom programe
DLED displej - prehľadný a veľký displej s indikáciou nastavenia pomocou diód
Veľké dvierka pre ľahšiu manipuláciu s oblečením, väčšiu prehľadnosť a nižšie pokrčenia
Detská poistka - zaistenie proti zmene programu v priebehu prania
Samočistiaci filter

Ľahké žehlenie: áno
Detský zámok: áno
Filter: áno

3zákazníci neodporúčajú produkt

• V dnešnej dobe sa nestáva, že aj po uplynutí záručnej doby, práčku opravia bezplatne. Som maximálne spokojná so službami a aj s práčkou.

Práčka sa mi pokazila mesiac po uplynutí záruky. Keď som do Samsungu napísala, mohli ma poslať kadeľahšie. Oni mi poslali opravára a práčku na svoje triko opravili. Aj keď to trvalo trošku dlhšie som rada.
    Ďakujem

• kvalita za rozumnú cenu
    • ticho perie, že ani nie je počuť
    • vhodná do malých kúpeľní

• úplná spokojnosť

pračka ide iba týždeň , ale ako hodinky :)

• Veľa funkcíí
    • Pekný dizajn
    • Úsporná
    • Sama sa nenaloží
    • Po ručnom praní je potrebné ešte odstrediť pre rýchlejšie vysušenie

Maximálna spokojnosť po 2 rokoch používania. Pri 2 deťoch beží takmer permanentne a spĺňa všetko, čo potrebujeme.

• , zakúpené v DATART.sk

Spokojnosť určite by som ju odporúčala.

• , zakúpené v HEJ.sk

• -dobré výsledky v teste
    • -veľký bubon (sú aj väčšie,ale nám to stačí)
    • -kvalita prania a odstreďovania
    • -vzhľadom na parametre nízka cena
    • -bublinkový systém
    • -základný program na bavlnu 60°C je pomerne dlhý (cca 3 hod.), na to si však asi treba zvyknúť.
    • -trochu malá nádobka na aviváž (aspoň na 7kg náplň)

Mama mala bublinkovú práčku viac ako 20 rokov,prala v studenej vode a nevedela si to vynachváliť.Nikdy nemala problém,aby jej niečo nezišlo dole.
    Táto práčka ma podobný systém a podľa prvých praní je to vidieť.Dľžka pracích programov ja daň za kvalitu prania.Na práčku som pozeral už pred rokom,ked obstála v D-teste.V súčastnosti sa dopredávajú posledné kusy a kedže stará práčka doslúžila,som rád,že som stihol jednu z nich kúpiť.

• , zakúpené v TPD.sk

• Za dobrú cenu, funkcie, ktoré som chcela. Dajú sa ručne nastavovať, teplota, žmýkanie.
    • Zatiaľ žiadne.

odporúčam, spĺňa to, čo od práčky potrebujem.

• , zakúpené v TPD.sk

• Tichý chod, páči sa mi že na konci len zahrá melódiu.

Spokojnosť

• vyhoda kalibrovania
    • tichy chod
    • stabilita pri odstredovani
    • velmi dlhe pranie na cas
    • flexibilita dvierok ako Lave - Prave

Inac OK

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• Práčka má krásny dizajn, zaoblený predok bol prekvapením, rovnako ako displej a zvukové efekty :-) . Po inštalácii a kalibrovaní som vyskúšala zatiaľ 2 druhy prania. Bavlna 60°C a Eco wash . Plnenie prádla do priestorov práčky je vďaka veľkým dvierkam jednoduché , oproti mojej predošlej práčke dávkujem 1/2 množstvo pracieho prostriedku a aviváže. Už na pohľad napúšťa menej vody. Kvalita prania bola nad očakávanie pri oboch vyskúšaných programoch, pri bavlne som mala dojem, že prádlo je menej pokrčené ( 1200 otáčok ) .
    • Prací cyklus Bavlna 60°C je dlhší ako som bola zvyknutá, i keď objem bubna je väčší ako pri predošlej práčke. Čakala som tiež, že odstreďovanie bude trochu tichšie.

Predošlú práčku ( aj so zabudovanou sušičkou ) inej značky som mala 18 rokov. Umrela na starobu , bola som s ňou spokojná. Nový Samsung ma naozaj nadchol kvalitou prania i nízkou spotrebou pracieho prostriedku a aviváže. K spotrebe energie sa vyjadrím po čase. Veselým bonusom je mélódia na konci prania. Kúpu práčky odporúčam pre výborný pomer cena/kvalita. Odporúčam pre štvorčlennú rodinu - budete prať menej často :-)