LG F70J7HG0W

Skombinovanie dvoch spotrebičov do jediného zariadenia je výborným riešením šetriacim priestor, čas i vašu peňaženku. Technológie, ako je 6 Motion Direct Drive, každý kúsok vášho šatníka dokonale vyperú i ochránia. Program využívajúci paru zasa myslí na vaše zdravie a textílie zbaví škodlivých alergénov. Určite oceníte aj možnosť pridania bielizne do bubna priamo počas prania. Moderná súčasnosť tiež prináša možnosť ovládania spotrebiča kedykoľvek a odkiaľkoľvek prostredníctvom Wi-Fi pripojenia.

Kombinovanie pohybov bubna

Technológia 6 Motion Direct Drive je založená na rozličných pohyboch bubna práčky a tým aj samotnej pranej bielizne. Voľný pád, filtrácia a drhnutie vaše oblečenie zbavia aj tých najodolnejších škvŕn. Pohyb s pádom, valivé sa či hojdavé pohyby sa zasa postarajú o jemné pranie. Každému druhu tkaniny sa tak dostane tej správnej starostlivosti.

Spôsob plnenia
Počet programov
Minipračky
Slovenský panel
Slim

Vyskúšala som práčku aj sušičku, veľa som toho zatiaľ nestihla, ale nateraz spokojnosť. Malý nedostatok vidím v návode na obsluhu, mohol by byť trochu detailnejší. Napr. so zapnutím programu sušenia som sa natrápila, kým som prišla na to, ako to spraviť, návod mi v tom žiaľ nepomohol. Ale keď som na to prišla, je to jednoduché. Myslím, že pomer cena / kvalita je OK. Negatíva som zatiaľ neodhalila.

• Úspora miesta, dobrý výkom

Minipračky
Slovenský panel
Slim

Tichý a kvalitný motor

Srdcom výkonu každého spotrebiča je motor. V tomto prípade ide o spoľahlivý Inverter Direct Drive motor, ktorý vyniká kvalitou a tichým chodom. Motor je priamo prepojený s bubnom práčky. Na obe tieto súčasti sa vzťahuje 10-ročná záruka.
Tichý a kvalitný motor

Sila pary

Chcete si byť istí, že sa na vašej bielizni nenájdu baktérie ani škodlivé roztoče? Vyberte si program Pre alergikov, ktorý si na báze pary poradí až s 99,9 % alergénov. Práčka sa o vaše odevy jemne postará a zároveň ich ochráni pred poškodením.
Sila pary

Na vlne Wi-Fi

Je váš inteligentný telefón prepojený napríklad s televízorom? Pridajte k nemu aj sušičku a práčku! S Wi-Fi pripojením môžete spotrebič jednoducho ovládať na diaľku. Majte vašu práčku kedykoľvek a kdekoľvek pod kontrolou. Sťahujte si ďalšie pracie programy a majte prehľad o spotrebe elektrickej energie. Myslite Smart ThinQ.
Na vlne Wi-Fi

Pridajte, na čo ste zabudli

Užitočnú možnosť pridania bielizne do bubna priamo počas prania si určite obľúbite. Postrácané šatstvo na ceste k práčke alebo zabudnuté kúsky odevov už nebudú predstavovať žiadny problém. Stačí stisnúť tlačidlo „Pridať bielizeň“ a všetko vložiť do bubna.
Pridajte, na čo ste zabudli

Systémy prania

Priame sprchovanie Áno
Parné pranie Áno

Energetické parametre

Energetická trieda B (v rozsahu A až G)
Spotreba vody (za rok) 16 000 l/rok

Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Hmotnosť 62 kg

Ostatné parametre

Štandardne dodávané príslušenstvo přívodní hadice, odpadní hadice
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobce LG