LG F51B8ND0

Maximálna náplň práčky
6 kg
Počet otáčok
1000 ot./min

Nechajte hýčkať svoju bielizeň práčkou LG F51B8ND0. Táto unikátna úzka práčka nevyniká len svojou bohatou výbavou, ale aj svojimi malými rozmermi. Vďaka hĺbke len 44 cm sa zmestí aj do tých najmenších kúpeľní. Pritom pojme až 6 kg bielizne, takže v nej pohodlne vyperiete bielizeň pre celú rodinu. Moderné technológie optimalizujú proces prania, ktorý je tak efektívnejší a úspornejší. Vďaka tomu sa môže práčka LG F51B8ND0 pýšiť zaradením do úspornej energetickej triedy A+++. Motor je srdcom každej práčky....

• Dobry

• zatial 100%

ok

• DD motor
    • Voda v tesneni bubna
    • Nedostatocne rozlozenie pradla pri odstredovani

Dost ma sklamala, cakal som od LG s DD motorom viac. Ako najhorsiu vec co asi nedomysleli je, ze aj po dokonceni prania ostava vela vody v gumennom tesneni. Bohuzial to nejako zle domysleli, lebo voda nema kam odtiect, predsa dovrchu nebude tiect. Druhym takym sklamanim bolo rozkladanie pradla pred odstredovanim, bolo zjavne, ze je zle rozlozene ale pracka sa ani nepokusila to napravit, odstredovala aj tak. Predtym som pouzival ARDO a Zanusi v nizsej cenovej kategorii, ale nemali takyto problem. Zaujimavostou je napriklad, ze program Bavlna/Bavlna rychly pri tych istych parametroch dava nejaku blbost, lebo program ktory ma v nazve rychly v skutocnosti trva dlhsie (Bavlna=1:15h/Bavlna rychly=1:59h)

• tichy chod

pouzivam len kratko,zatial som velmi spokojna

• Direct Drive - invertor, bezkartáčový motor
    • Nový model z roku 2015
    • Nízky hluk práčky
    • Žmýka, perie, práca jej ide OK
    • Aviváž a prášok berie
    • Otváranie vrátok asi 180° (nemáme toľko priestoru)
    • Sklenené okienko (nie plastové)
    • Dostatočné nastavenie programov: možnosť meniť teplotu studená/20/40/60/95°, Otáčky s pridržaním/bez/400/800/1000, Intenzívne/Ľahké žehlenie/Predpierka/Antialergické
    • Ľahká práčka, a napriek tomu nebehá po kúpeľni
    • Váženie a meranie času pranie funguje dobre
    • Má 1h a 30min program
    • Váži až po stisnutí zapnutia prania, až potom sa dozviete reálny čas prania
    • České popisy
    • Nemá 30°
    • Nemá 600 otáčok pre žmýkanie
    • Diagnostika nefunguje podľa predstáv :/
    • Bubon je úzky, a keď chcete naložiť na 100%, veci začnú vypadávať, u nás to nie je často
    • Z motora počuť tiché pískanie s veľkou intenzitou, dajte vedieť či je to chyba len tohto kusu.

Viac špecifikácie tu: http://www.lg.com/sk/pracky/lg-F51B8ND0

Máme práčku tretí týždeň, a funguje fajn. Vhodná pre rodinu, na bežné pranie. Vybrali sme ju kvôli motoru - ževraj kvalitné spracovanie. Taktiež recenzie ukazovali že LG mávajú kvalitné pranie. Mali sme Whirlpool.

Priradil by som ju k tým lepším práčkam. Nemali sme žiadne problémy, ktoré beže vidieť v komentároch.

Práčka hraje pri zapnutí (1 až 2 sek) aj pri dopraní (asi 5 sek)

Zo všetkých strán je práčka plech. Vrch, panel a dvierka je plast.

Diagnostika je sklamanie, funguje zvukom. Priložíte mobil k práčke, a zapnete diagnostiku. Práčka začne nahlas pípať, a mobil to začne nahrávať. Trvá to asi 15 sekúnd. Mám Samsung S4 Mini, zatiaľ sa mi nepodarilo úspešne dokončiť diagnostiku.