Hoover HWP 69AMBC/1-S

Slim
Kapacita pre program Eco

• , zakúpené v Alza.sk

• Veľmi tichý chod, veľa programov s krátkou dobou prania

Je to práčka na 9 kg, ale mám pocit, že oproti 6 kg práčke, ktorú som doteraz mala, nie je veľký rozdiel vo veľkosti bubna. To však je len môj pocit.

• Perie dobre a je relatívne tichá.
    • Práčka neberie aviváž. Zrejme do trysky neprúdi voda. Uvidíme ako sa k tomu postaví servis.
    • Pri žmýkaní vibruje viac ako by som čakal. Možno je to problém krivej podlahy.. Aj k tomu sa má vyjadriť servisný technik.

Práčka perie dobre avšak neberie aviváž a vibruje. Podľa prístupu servisného technika a riešenia reklamácie uvidím, či tejto značke dám ešte šancu.

Spôsob plnenia
Slovenský panel
Slim
Kapacita pre program Eco
9 kg

práčka s predným plnením • kapacita 9 kg • energetická trieda A • 1 551 ot./min • hlučnosť pri odstreďovaní 80 dB • 9 starajúcich cyklov • systém All in one • prispôsobenie prania množstvu náplne • funkcia Scan to Care v mobilnej aplikácii • Eco-Power invertorový motor • odložený štart • Wi-Fi + Bluetooth • digitálny displej • rozmery (v × š × h): 85 × 60 × 56 cm

Dokumenty

• tichá
    • sama si upraví podľa potreby čas prania
    • pripojenie na wifi

S práčkou som veľmi spokojná. Hlavne to pripojenie na wifi, pretože si ju zapnem, kedy mi to vyhovuje. :-D
    Určite by som ju odporučila každému.

• , zakúpené v Alza.sk

• Veľmi tichý chod, veľa programov s krátkou dobou prania

• velký buben
    • samo vážná a tím zkrátí čas praní
    • nemotorná apka, apka není stabilní
    • absence CZ návodu ani na webu prodejce

není nad to, když u spotřebiče nemáte ani čárku z návodu česky. to mne dohánělo k takovému šílenství, že jsem chtěl celý eshop naprosto odepsat a spotřebič vyhodit z patra. Navíc při hledání na internetu jsme nacházel trapné weby, které si účtovali za PDF soubr 100,- a ti by se měli stydět násobně. Ale porotože za to překupníci nemohou, věřím, že na píště si dají pozor. Zachránil mne až prodejce elektroniky euronics, který na svém webu u spotřebiče nabízí zdarma i stažení manálu!! Příště půjdu asi rovnou tam.

• žádná
    • nefunkční hned po spuštení

Doufám, že na mall.cz už nebudu muset ani já, ani nikdo z mého okolí nakupovat. Zakoupili jsme pračku, která byla objednána s komplexní dopravou - vynesení a nainstalování. Byl jsem ujištěn, že vše funguje jak má. Po zapnutí pračky nicméně začala vytékat voda, ne z oblasti hadic, ale zespodu z oblasti filtru (ten je ale správně nainstalovaný). 5 dnů jsem poté od reklamačního oddělení čekal na odpověď, že si stejně musím zavolat servisního technika z autorizovaného servisu Hoover (nevím proč, pračky jsem se dotkl maximálně při druhém spuštění, nainstalovali ji profesionálové). Kdyby mi toto dalo reklamační oddělení vědět dříve, nemusel bych být měsíc bez tak důležitého spotřebiče, jako je pračka. Nákup velkého spotřebiče na mall.cz nikomu nedoporučuji, raději si jej prosím bedlivě rozmyslete a zkuste koupit někde jinde.

• , prevzaté z Heureka.cz
      • Pračka je poměrně dost hlasitá, jsem překvapená, jaký dělá randál i při napouštění vody.

Mám ji jen krátce, kromě toho, že je hlučná jsem zatím nic nevypozorovala. Prostě pere. Prádlo hezky vyždímané při 1600 otáčkách.

• jednoduché ovládanie
      • možnosť ovládania cez mobil
      • nižšia spotreba vody oproti predchádzajúcej práčke
      • veľmi tichá - ani neviete, že práve perie

Super práčka, veľmi tichá, s predchádzajúcou práčkou, ktorá bola o polovicu drahšia sa to nedá ani porovnať. Odporúčam túto práčku. Keďže sme ju kupovali v akcii, tak máme predĺženú záruku na práčku na 5 rokov a záruku na motor na 11 rokov.

• Tichy chod
      • Wifi
      • Skvela aplikace
      • Hodne programu
      • Moznost pridani pary
      • Velky buben
      • Zaruka 5 let a 11 let na motor

Pracku pouzivam sice jenom chvili ale jsem spokojena. Pri prani ji vubec neni slyset. Pere a zdime dobre. Da se propojit s wifu a aplikace HoN je uzasna,najdete tam spoustu programu,virtualni satnik ,ovladani pracky a jinych užitečných rad. Nejvic ale potesila prodlouzena zaruka na 5 let a 11let na motor .

• Perie dobre a je relatívne tichá.