Electrolux EWW 1685SWD

Sušička
Displej
Program pre hodváb
Program pre vlnu

• pri cash backu zaujímavá cena.

Po otvorení, rozbalení a odstránení montážnych kotiev vyskočili závady ktoré znemožnili zariadenie použiť.
    Zatiaľ v štádiu riešenia výmeny.
    Dúfame že teraz na druhý pokus príde práčka so sušičkou v stave použitia a budem môcť popísať reálne plusy a mínusy samotného FUNKČNÉHO zariadenia.

Inak prvé dojmi zo samostatného prevedenia, kvality plastov,.. sú primerané k cene.
    Vlastníme ešte jednu staršiu , inej značky, podstatne drahšej ceny, medzi prevedením je značný rozdiel a aj medzi použitými materiálmi vo výrobe.

• Neviem zohnať podstavec čo by som uvítala

Zatiaľ spokojnosť.

• , zakúpené v TPD.sk

S práčku som veľmi spokojný,je to už moja tretia Electroluxka. Malé rozmery,skvele perie a suší. Rozhodoval som sa medzi viacerými značkami,ale táto je naozaj v tejto cenovej kategórii výborná. Je veľmi tichá,keby nebolo počuť napúšťanie vody tak ani neviem že perie.Neviem prečo dali užšiu napúšťaciu hadicu,spôsobuje to dosť hlučné napúšťanie vody. Ešte by som uvítal priame sprchovanie prádla .Suší výborné a pomerne rýchlo. Práčka si sama upraví po zvážení prádla čas. Inak jednoduché ovládanie programov, regulácia otáčok,času . Túto značku odporúčam ,kvalita a spoľahlivosť.

Spôsob plnenia

100 EUR späť A 50 PRANÍ ZADARMO - VIAC TU

PRÁČKA SO SUŠIČKOU

Konštrukcia

Typ voľne stojaci
Typ pračky pračka so sušičkou
Typ sušičky kondenzačná

Programy

Dĺžka štandardného programu 241 min

Funkcia

Odložený štart Áno
Regulácia spotreby vody množstevná automatika
Voľba otáčok na odstredenia nastavenie otáčok
Displej áno

Výška balenia 90.0 cm
Hĺbka balenia 62.6 cm
Váha Balenia 70.0 kg

• Pracka je v pohode.
    • Susicka nestoji za vela , v podstate sa to neoplati pouzivat. Pracka ma strasne dlhe programy 3h bavlna :(

Zatial sa pokazila iba raz po 1.5 roku ale bola to blbost vyskocena hadica , kedze ma az 1600 asi to skace vnutry. A ma to iba zaskakovacie poistky ziadne SK pasky :(.

• Ticha
    • Zatial nic

Spokojna

• pri cash backu zaujímavá cena.

Zatiaľ v štádiu riešenia výmeny.

• Neviem zohnať podstavec čo by som uvítala

Zatiaľ spokojnosť.

• oceňujem menší rozmer
    • 2 v 1
    • dobre perie aj suší
    • pomerne tichá
    • množstvo programov
    • pri sušení trochu cítiť plast

jednoduchá obsluha
    spokojnosť s praním aj sušením

• maximálna spokojnosť
    • prádlo je čistučké
    • vyperie aj škvrny
    • sušenie dokonalé
    • prádlo je nadýchané

kúpou tejto práčky so sušičkou som si veľmi zjednodušila život
    žiadny sušák
    len vyberiem , poskladám a uložím do skrine

• , zakúpené v OKAY.sk

• pekný dizajn
    • jednoduchá manipulácia
    • tiché pranie aj sušenie
    • prádlo je ako nové
    • storočné uteráky sú znovu ako nové,nadýchané
    • dlhé programy prania aj sušenia, ale to asi musí tak byť

Kvalita

• , zakúpené v e-spotrebice

• vhodna aj do mensej kupelne, nie je hlucna, perie a susi spolahlivo. dobry pomer kvalita a cena
    • nic

super produkt pre mensie kuplne ak planujete kupit pracku so susickou.

• Mensia ako klasicka 60
    • so susickou
    • ticha
    • pekna
    • lahko sa ovlada
    • nastavitelna dlzka prania aj odlozeny start

Vyborny pomer vykon - cena, V Datarte kupena za 449. Podla vsetkeho jedna z najlacnejsich, Napriek tomu vyzera a funguje vyborne.
    Mensia pracka, ktora obsahuje aj susicku.
    Lahko sa ovlada.
    Nastavitelna dlzka prania aj odlozeny start.
    Efektivne perie aj susi. Za dve hodiny vysusi vacsinu obsahu. Vysusila uspokojivo aj vankuse, ktore by normalne schli aj niekolko dni. Deky ci obliecky do styroch hodin operie aj vysusi.
    Aj na 1600 otacok je pomerne ticha - t.j. ked su zavrete dvere do kupelne, tak ju prakticky nepocut.
    Niektore veci boli po suseni skoro nevyzehlitelne, ale to podla mna znamena, ze bud to nie je dobry material na susenie alebo musim najst pripravok, ktory situaciu zmeni.
    Parny program som este nevyskusala.