Electrolux EWT1567VIW

invertorový

• , zakúpené v Prva.sk

5xpokazena práčka

(značka)

děkujeme Vám za zaslání recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu sepsání věnovali.
    Rádi bychom prověřili Váš případ, proto prosím zašlete popis problémů s přístrojem na naše zákaznické centrum, [email protected]
    Rádi se budeme Vašemu případu věnovat.
    S pozdravem
    Team Electrolux

• Aj keď moja stará pračka od tohto výrobcu, ktorú som užívala skoro 18 rokov, a s ktorou som bola veľmi spokojná je stále užívateľná, kúpila som si novší model. Výborná ponuka programov, time manager, parný systém, dobre spracovaný návod na obsluhu a nižšia spotreba energií ma presvedčil. Mám ju len týždeň, vyskúšala som zatiaľ len bavlnu-biele, som spokojná.

Starú pračku som mala na 1300 otáčok pri odstreďovaní, táto má 1500, ale rozdiel medzi nimi skoro žiadny.... škoda

• , zakúpené v TIBI ELEKTRO

• Zatial funguje ako má, sme velmi spokojný.
    • ušetríme na elektrine. :-)
    • tichý :-)

50 kg
Motor
invertorový

Kľúčové vlastnosti

Ak vám na bielizni záleží – naparte ju

Profesionálny parný systém kompaktnej práčky SteamCare Eco osvieži a zbaví vašu bielizeň záhybov, čím ju zanechá hladkú a čerstvo voňajúcu. Certifikát Woolmark Blue tiež zaručuje to najjemnejšie zaobchádzanie a starostlivosť o ručne pranú vlnenú bielizeň.

Práčka, ktorá takisto pomáha so žehlením

Osviežte a zbavte bielizeň záhybov pomocou prirodzenej pary. Stačí jeden dotyk a bielizeň vyjde z práčky výzorovo a pocitovo ako nová – jemná, hladká a s čerstvou vôňou a menším množstvom záhybov.

Upravte cyklus podľa svojich plánov – nie naopak

Môžete si byť istí, že pranie zapadne do vášho programu dňa. S funkciou TimeManager® môžete upraviť cyklus a bielizeň bude pripravená presne vtedy, keď to budete chcieť.

Jemný spôsob prístupu do vašej práčky

Vďaka tlačidlom otváranému veku a dvierkam bubna s jemným otváraním umožňuje jedinečný systém SoftAccess príjemné a úplne bezproblémové pranie.

Vyperte bielizeň, potichu a účinne

Na to, aby pranie bolo účinné a prebehlo prakticky potichu, má táto práčka energeticky účinný profesionálny invertorový motor Electrolux s 10-ročnou zárukou.

Spotrebuje dokonca o 10 % menej energie ako práčka triedy A+++.

Táto práčka používa pokrokovú technológiu, ktorá pokorí aj najvyššie hodnotenie energetickej účinnosti v EÚ. Spotrebuje o 10 % menej energie ako práčka triedy A+++.

Prehľad ďalších vlastností

Práčka s vrchným plnením

• Množstvo bielizne: 6 kg
  • Maximálne otáčky: 1500 ot./min.

Veľký LCD displej

Pracie programy: zap/vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, vlna plus, rifle, plákanie (otáčky), odstredenie/vypustenie, periny, šport ľahký, rýchly, para osvieženie, para syntetika, para bavlna

Možnosť posunutia štartu

Automatické umiestnenie bubna do správnej polohy na konci programu

Kontrola rovnomerného rozloženia náplne

Technológia Fuzzy Logic, prispôsobuje sa množstvu náplne

Nožičky: 2 nastaviteľné a 2 pevné nožičky

Invertorový motor pre zvýšený výkon a veľmi tichý chod

Ochrana proti úniku vody

Rozmery VxŠxH (mm): 890x400x600

• , zakúpené v Prva.sk

5xpokazena práčka

(značka)

Rádi se budeme Vašemu případu věnovat.
    S pozdravem
    Team Electrolux

• , zakúpené v TIBI ELEKTRO

• Zatial funguje ako má, sme velmi spokojný.
    • ušetríme na elektrine. :-)
    • tichý :-)
    • pekne vyperie
  • , zakúpené v Renesancia

Dlhodobo preferujem túto značku aj v kuchyni , zatial veľmi kladné skúsenosti

• , zakúpené v Epicentrum.sk

• Spoľahlivosť a parametre.

• dizajn, cena, kvalita...

super práčka...