Electrolux EWT 1262 TDW

58 kg
Parné pranie

• značka, dobré hodnotenia
    • neviem

14 rokov sme používali zn.whirlpool bez poruchy ale na novšie tipy je veľa záporných hodnotení,preto sme sa rozhodli kúpiť túto značku aj kvôli cene

• , zakúpené v OKAY.sk

dobra pracka za vybornu akciovu cenu. Tichy chod. Len dufam, ze vydrzi aspon 10 rokov ako ta nasa stara :-)

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Pomer cena / výkon
    • Vzhľad
    • Hlučnosť

Tento produkt spĺňa všetky moje požiadavky ako sú skladnosť, výkon, hlučnosť.
    Pokiaľ nemáte tri a viac detí dokonale postačuje.

Šírka

VOĽNE STOJACA PRÁČKA S HORNÝM PLNENÍM

CHARAKTERISTIKA:
Vrchom plnená práčka
Náplň bielizne: 6 kg
Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1200 ot. / Min.
Program pre hodváb

Pracie programy: vyp / zap, bavlna, bavlna ekonomický, syntetické, jemné, vlna plus, závesy, ľahké športové, tričká 30, hodváb, periny, plákanie, vypúšťanie, odstreďovanie, džínsy

Odložený štart
Automatické nastavenie bubna do hornej pozície pre otvorenie na konci programu
Kontrola vyvažovanie náplne v bubne
Technológia Fuzzy Logic, reaguje na množstvo náplne

Farba: Biela
Max. rýchlosť odstreďovania (ot. / min.): 1200
Materiál nádrže: Carboran
Technológia prania: štandardné

Funkcie: výber teploty, výber otáčok, predpierka, rýchle, oneskorený štart, extra plákanie, štart / pauza

FuzzyLogic - množstevná automatika: Áno
Typ plniaceho otvoru: nerezový

4zákazníci neodporúčajú produkt

• Detska poistka
    • Mam ju pol roka.Ked sa pretazi hmotnost pradla, tam poriadne neodstredi, Zly program odstredenia. Ked chcem len odstredit tak mi znova napusti vodu a aj tak dobre neodsredi. A cele odstredenie trva40 min.
    • Velmi dlhe programy. V navode je slabý popis o programoch a ich dlzkach a spotrebach vody.

Neodporucam, ja nie som moc spokojna. Pokial sa nepokazi, tak ju budem pouzivat

• značka, dobré hodnotenia
    • neviem

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Pomer cena / výkon
    • Vzhľad
    • Hlučnosť

Tento produkt spĺňa všetky moje požiadavky ako sú skladnosť, výkon, hlučnosť.
    Pokiaľ nemáte tri a viac detí dokonale postačuje.

• Dobre perie , nízka vlhkosť po praní
    • Chýba 1000 ot. ?

Kombi chladnička + mrazák z elektroluxu ma sklamal, korózia,hluk , krátka životnosť odišiel 1 kompresor , tesnenia po 6 rokoch.
    Kamarát odporučil práčku , že sú dobré. Uvidíme

• Tichá, kvalitná.
    • Ziadne

Vďaka

• , zakúpené v OKAY.sk

• Mala, skladna, dobre peria.

dobra kupa

• 5 hviezdiečik
  • Hľadáte práčku za najlepšiu cenu ? Pozrite sa na porovnanie najlepších cien v obchodech.Recenze bieleho tovaru tu.

Zobraziť celú recenziu na bieleelektro.eu

• jednoducha,kvalitna,
    • nežehli

už som mal jednu pračku tejto značky a bol som veľmi spokojní.vzdržala 9 rokov a svoje si odprala