Candy CSWS4 3642DE/2-S

Slim
Doba trvania programu Eco
198 min

• , zakúpené v elektro MT

Jediná práčka so sušičkou s touto hĺbkou, preto sme sa pre ňu rozhodli. Šlo o jeden z posledných výrobkov na skladoch, tak sme radi, že ju máme.
    Máme podobný starší typ spotrebiča, sme s ním spokojní, veríme, že aj tento nesklame.

• , zakúpené v TIBI ELEKTRO

• hľadali sme štíhlu a malú práčku so sušičkou a tento model spĺňa naše požiadavky
  • , zakúpené v TPD.sk

Žena chcela práčku aj sušičku a dôležitá bola aj miera 43cm na hrúbku keďže máme malý priestor. No a za tú cenu to bolo aj výhodné. A ostali sme pri našej overenej značke Candy. Žena je s ňou zatiaľ spokojná tak dúfam že nám výrobok bude slúžiť tak ako má a bez poruchy až do konca .

Spôsob plnenia
Ikea Metod
Slim
Doba trvania programu Eco
198 min

práčka so sušičkou • kapacita prania 6 kg / sušenie 4 kg • energetická trieda F • 1251 ot/min. • parné pranie • Wi-Fi, komunikácia s mobilom, múdra diagnostika • technológia Smart Touch – pripojenie vďaka funkcii NFC • funkcia Odložený štart – nastavte si čas prania a sušenia • funkcia Kg Detektor – šetrí vodu aj elektrinu • program Rapid – rýchle a efektívne parné cykly • V × Š × H: 85 × 60 × 43 cm

Dokumenty

• , zakúpené v elektro MT

• , prevzaté z Heureka.cz

Za málo peněz, opravdu hodně muziky. Vypráno a usušeno do skříně mám za 3 hodiny. Peru na bavlnu a až po době jsem přišla na to, že programy jsou tři s různými délkami praní, prvně se ukáže ten nejdelší, tlačítkem s časovačem přepnete na další. Uvítala bych podrobnější návod, kde by toto a další věci byly sděleny. Jinak jsem s pračkosušičkou maximálně spokojena. Točící buben více hvízdá, ale člověk si zvykne.

• , zakúpené v TIBI ELEKTRO

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Je praktické používať vodu podľa hmotnosti a úrovne znečistenia.
    • Nepáči sa mi, že sa stroj spúšťa pumpovaním. Prečo po umytí neodčerpá všetku vodu. Bolo by praktické, keby po vysušení zachytával žmolky a mohol sa vyhodiť. Nanešťastie, keďže zostáva v práčke, pri ďalšom praní sa dostane na oblečenie.

Túto úzku práčku som si kúpil kvôli nedostatku miesta. Som s ním veľmi spokojný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Keďže ide o inteligentné zariadenie, môžeme prostredníctvom aplikácie sledovať spotrebu vody a elektrickej energie. Veľmi užitočné.
    • Zatiaľ nezverejnené

Pri kúpe boli pre nás dôležité 2 veci. Jednou z nich bola nízka spotreba vody a druhou to, že by mal byť úzky, pretože máme malú kúpeľňu. Obe kritériá boli maximálne splnené.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Vďaka svojim úzkym rozmerom sa zmestí aj do malej kúpeľne. Veľkú perinu môžem tiež vyprať a vysušiť. Dobre komunikuje s mojím telefónom. Spĺňa všetky moje potreby na pranie. Páči sa mi to.

Sušiť oblečenie sa muselo v malom a vlhkom byte.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • tichý, rýchly, funguje podľa popisu, pohodlný, nie je potrebné ho šíriť v mojej obývačke
      • mohol by sa žehliť (vtipy bokom, nemám s tým žiadne skúsenosti, používam ho asi 3 mesiace)

Potreboval som práčku s funkciou sušenia vo veľmi malej kúpeľni, veľmi som sa toho bál, ale fungovalo to skvele, mal som to zmeniť roky predtým

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Malé rozmery, vstavaná sušička, krátke programy so štandardnými programami, ktoré možno meniť, tiché a stabilné odstreďovanie, spotreba vody a trvanie programu prispôsobené hmotnosti odevu.
      • Nemám skúsenosti.

Candy je dôveryhodná značka. Jeho predchodcu som používal 18 rokov. Tento model je priestorovo úsporný, má niekoľko rýchlych programov a v prípade potreby ho možno použiť na sušenie. Dobrý spoločník na domáce práce

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Ovládanie z telefónu a značka sa mi páči.

• lacné
      • Nejasné pokyny v angličtine