CANDY CSW 485D-S

Maximálna náplň sušičky
5 kg
Počet programov

• , zakúpené v TPD.sk

rýchly program, suší dobre, škoda že som u nemala už dávno. Odporúčam. Osušky po vybratí zo sušičky sú krásne jemné

• Zatiaľ sme spokojní

biele
Maximálna náplň sušičky
5 kg
Počet programov

Práčka so sušičkou s predným plnením je zaradená do energetickej triedy A. Ponúka kapacitu prania 8 kg a kapacitu sušenia 5 kg bielizne. Detektor umožňuje snímanie hmotnosti bielizne. Odstreďovanie dosahuje 1400 otáčok za minútu. Medzi programami si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. Ovládanie práčky je jednoduché, oceníte aj digitálny displej a elektronický obojsmerný programátor.

Práčka so sušičkou ponúka 16 programov. Okrem klasických programov môžete využiť program Jeans, ručné pranie, rychlý 14/30/44 min., sušenie 59 min., program pre citlivú pokožku, alebo program pre pranie vlny s certifikátom Woolmark. Tento certifikát je zárukou šetrného zaobchádzania s vašou jemnou bielizňou, môžete prať vlnené veci určené pre ručné pranie bez obáv o ich dokonalý vzhľad. Sušenie bielizne je časovo nastaviteľné.

Spotrebič ponúka funkciu odloženého štartu ( 24 hod.), kedy si môžete zvoliť čas sušenia aký vám vyhovuje. Po aktivácii tejto funkcie vás môže čakať vysušená bielizeň po príchode domov z práce, a tak ju môžete hneď začať žehliť.

Dokumenty

• hlučnosť (1)
  • , zakúpené v TPD.sk

• Zatiaľ sme spokojní

zatial pouzivam kratko

• Uplne vsetko, Navod na pouzitie som studoval den pred instalaciou. Ikonky programov su na uplne inej strane v navode ako text patriaci k nim. Takze sa v tom nazozaj zle orientuje hlada a rozumie. Na privodnej hadici je plastovy zavit kt som neviem akym zazrakom strhol holou rukou pocas srobovania na ventil. Tak som nusel kupit novu hadicu. Dalej tam boli nejake 4 sroby ktore bolo traba demontovat zo zadnej strany pracky. To ste mali vydiet ako ta pracka skakla pri 1400 otackach som myslel ze ju roztrhne. Dalej zakladny praci program trval asi 1,5 hod a za nim hned islo susenie co je super key to nechcelo susit 2,5 hod.
    • 1,5 + 2,5 = 4 hod casu. Ludia po hodine susenia som tie veci chcel vyskusat rukou ci uz niese konecne suche ale na tej pracke sa nedali otvorit dvierka. Tak som zobral navod a zacal citat ako prerusit program aby sa otvorili dvierka. Docital som sa ze po stopnuti programu treba pockat 10-20 min kam sa dvierka same otvoria. To uz som chytil take nervy ze som zacal pastou mlatit a kopat celou silou do tej skurve_ej pracky. Cely predny plechovy kryt som uplne rozmlatil a dvierka sa snazil samozrejme otvorit na silu. to bolo påve pranie.
    • Druhe pranie som tam drbol dve handry aby bola bola mala vaha a dal som 14 min program so susenim. za 14 min opralo a tie dve handry susilo aj tak 2,5 hodiny. Islo ma jebn_t.
    • Buduci tyzden ked dojdem domov zo sluzobky a zase ma naserie tak ju rozmlatim kladivom a nalozim do auta to co z nej zostane a zanesiem tam kde som ju kupil na predajnu, som zvedavy ako sa budu tvarit predajcovia ked im tam tu kurv_ pracku donesiem taku stuningovanu.

Ludia, na dalsiu vyplatu kepi nejaku normalnu znacku, Elektroux alebo Gorenje alebo nejaku znacku co je uz isty cas na trhu, nie nejaky Candy co som v zivote nepocul. Zdravie mam len jedno a tych par korun co som kvazi usetril na lacnej znacke sa mi neoplatilo, takze mozem kupit novu poriadnu pracku lebo tuto som rozmlatil hned prvy den ako som ju mal. Pekny vecer a nekupujte uz nic od tejto znacky.

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

Pral som nanej len dvakrat zatial ale perie vyborne. Za 48 minut oprane aj suche.
    Vobec nebanujem tuto kupu, vyber.
    Pracka zosusickou ma 6 programou prania a 3 programi susenia. Perie aj susi zaroven, ma aj program pre detske pradlo, Aj jemne ako nocne kosele, bavlna a vlna.

• Poučenie pre mna, nikdy veverit tym dobrym recenziam, ktore su bud zaplatene alebo to pisu ludia co doteraz prali rucne niekde v potoku.
    • Totalna haraburda pri prani hučí jak stara k....a
    • V praxi vyuzitelny len jeden program, aj to zmyka kedy sa jej chce, vacsinou nevyzmýka a ked dopere musite pustit manualne program zmykania.
    • Susenie - toto si snad robia srandu, ´pradlo je rovnako mokre akurát je len zohriate na vyssiu teplotu.
    • NEKUPUJTE tuto pracku, je to šrot.
    • Budem žiadať vratenie peňazí.

Uverejnujete len pozitivne recenzie?

• jednoduché čistenie zásobníka na pr.prostriedky
    • Niekedy je prádlo po vypraní stále mokré, nespoľahlivý výrobok
    • tenké plasty, pravdepodobne dlho nevydržia
    • trochu hlučná

Za málo peňazí málo muziky

• Super cena
    • Výborné programy
    • Prádlo vyprané a suché,len som ho uložila do skrine
    • Zatiaľ nič

Určite odporúčam... maximálna spokojnosť :)

• relativne nizka hlucnost
    • casovac
    • - nie je moznost pustit susicku len na 15' (nevybrala som pradlo hned a je pokrcene, chcem ho len zohriat aby sa vystrelo) pustit sa da len cely program
    • - este som neprisla na to, ktory program mi vysusi pradlo idealne (niekedy je presusene, niekedy nedosusene) skusam rozne programy
    • - nema zberacku na 'lint' (zmolky ktore ostavaju po suseni) tie sa usadia na gumnej izolacii pri dverach (kde sa daju dobre pozberat), ale vacsina ide do vane :(

aj napriek tymto minusom by som ju kupila znova

Som spokojná