AEG SensiDry L9WBC61B

Práčka so sušičkou je snom mnohých žien. Tak prečo si ho nesplniť. Je to investícia, ktorá sa vám vyplatí. Vďaka revolučným technológiám ÖKOKombi a SensiDry ušetríte až štyridsať percent energie a vody pri každom programe v porovnaní s ostatnými spotrebičmi. A to už stojí za zváženie. Ak sa ponáhľate, môžete sa spoľahnúť, že vďaka programu NonStop budete mať už za tri hodiny vypratú a usušenú až trojkilovú náplň. To všetko na počkanie. Dajte bielizeň do práčky a medzitým si uvarte lahodnú kávu. Je to spotrebič doslova nabitý technológiami. Vyskúšajte napríklad parný program, ktorý uvoľňuje vlákna a vďaka tomu vám odpadne nutnosť žehlenia. Alebo technológiu ProSense, ktorá automaticky upraví dĺžku prania a sušenia podľa veľkosti náplne. Úspora vody, času a energie bude výrazná.

ÖKOKombi a SensiDry

Vo dvojici sa to lepšie tiahne. Presne tak by sa dalo charakterizovať spojenie ÖKOKombi a SensiDry. Unikátne tepelné čerpadlo technológie SensiDry a znalosti štruktúry rozmanitých tkanín ÖKOKombi ponúkne množstvo účinných programov s úsporou až štyridsať percent energie a vody pri každom jednotlivom programe v porovnaní s ostatnými spotrebičmi.

Spôsob plnenia
Minipračky
Motor
invertorový

tichá, úsporná, použité kvalitné materiály

Velmi hlucna, tazka raroha.

(značka)

děkujeme Vám za zaslání recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu vložení věnovali. Dovolte nám proto reagovat na Váš komentář.
    Na jeho základě bychom Vám doporučili zkontrolovat, zda byly při instalaci odstraněny tzv. přepravní šrouby. Tyto šrouby zabraňují pohybu a poškození bubnu během přepravy, a v případě, že nejsou zákazníkem po instalaci vyjmuty, mohou způsobovat hlučný provoz spotřebiče a jeho poskakování. Přepravní šrouby naleznete na zadní stěně pračky. Nachází se pod nimi velké, plastové, barevné podložky, aby je zákazník mohl snadno identifikovat. Pokud byly přepravní šrouby odstraněny, doporučujeme Vám zkontrolovat, zda je pračka vyrovnána podle vodováhy. V případě, že byť jedna nožička zůstane nevyrovnaná, může opět dojít k Vámi popisované hlučnosti a poskakování během ždímání prádla. Pokud ani jeden z výše uvedených tipů nebude účinný, kontaktujte prosím naše zákaznické centrum na telefonu +421 232 141 303, naši operátoři s Vámi sjednají výjezd technika na kontrolu spotřebiče v rámci záruky.

• 2 v 1..velky objem bubna...pre viac clenne rodiny

Minipračky
Motor
invertorový

Technológia ProSense

Dômyselná technológia spoľahlivo upraví dĺžku prania a sušenia podľa veľkosti náplne. To platí aj pre najmenšie náplne. Výsledkom sú úsporné cykly, ktoré šetria nielen čas, ale predovšetkým vodu a energiu. Perte, čo potrebujete a kedy potrebujete.
Technológia ProSense

Špeciálny parný program

Nemáte čas a ani vás nebaví zdĺhavé žehlenie? Nevadí. Aj na to v AEG mysleli. Práve preto má táto práčka so sušičkou špeciálny parný program Prosteam, ktorý šetrne uvoľňuje vlákna vo vašich odevoch, vďaka čomu ich nemusíte žehliť. Oblečenie zostane hladké a upravené dlhšiu dobu.
Špeciálny parný program

Technológia DualSense

Je to veľmi sofistikovaná technológia, ktorá citlivo prispôsobí teplotu a pohyb bubna v závislosti od konkrétneho typu tkanín. Upraví prací program na mieru. Či už potrebujete naraz vyprať jemnú bielizeň, alebo outdoorové oblečenie, vďaka nižším teplotám a kontrolovanému pohybu sa všetko perfektne vyperie, bez poškodenia a opotrebovania.
Technológia DualSense

Vypraté a suché len za tri hodiny

Na počkanie, len za tri hodiny môžete mať pohodlne vypraté a usušené. Program NonStop sa za ten čas postará až o tri kilá náplne. Medzitým môžete čas zmysluplne využiť a hneď potom si obliecť čerstvo vypraté, dokonale suché a voňavé oblečenie.
Vypraté a suché len za tri hodiny

Pre všetky

druhy oblečenia
Ochrana proti pretečeniu Aqua Control
Kapacita práčky 10 kg
Kapacita sušenia 6 kg
Vďaka tepelnému čerpadlu šetrí energiu
AEG L9WBC61B šetrí čas i peniaze
Maximálne otáčky práčky sú 1600 ot./min.
Certifikácia Woolmark Blue
Technológia DualSense prispôsobí teplotu a pohyby bubna danému typu bielizne
Technológia ProSense vypočíta ideálne množstvo vody, dobu prania aj sušenia
Model AEG L9WBC61B sa ovláda cez LCD displej
Samozrejmosťou je detská poistka

Dokumenty

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Kapacita
    • 2v1
    • Úspora energie a vody
    • Neuveriteľná hlučnosť a klepot pri cykle odstreďovania
    • Počas 4 rokoch realizované 2 zásahy servisným technikom
    • Po 4 rokoch zanesené tepelné čerpadlo prachom (nevie si už ani poriadne načítať dĺžku sušenia)
    • Ako písal užívateľ nižšie, ktorému odišiel systém sušenia - na toto ma upozornil technik po otvorení pračky, že bubon môže pri odstreďovaní narážať do systému sušenia a napokon ho aj preraziť

Po 4 rokoch používania je čas poslať túto tisíc eurovú vlajkovú loď značky do zberných surovín a prejsť naspäť k osvedčenej nemeckej kvalite konkurenta.

(značka)

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Je nám velmi líto, že máte s výrobkem naší značky takovouto zkušenost a nastala závada. Můžeme Vás však ubezpečit, že se nejedná o běžnou životnost našich spotřebičů. Aby nedocházelo k vibracím při odstřeďování, tak musí být pračka vyrovnaná a stabilní. K vyvážení spotřebiče slouží nastavitelné nožky. Správné vyrovnání pračky zabraňuje vibracím, hluku a pohybu spotřebiče během jeho provozu. Během prací nebo sušicí fáze mohou určité typy tkanin pouštět vlákna. Po sušicí fázi je třeba buben, těsnění a vnitřek dvířek vyčistit. Také vzduchový filtr, na který upozorňuje po sušení ukazatel na displeji. Pravidelně je také potřeba používat speciální program k odstranění vláken uvnitř bubnu (CLE). Provedené opravy bychom rádi prověřili a s ohledem na současnou závadu navrhli možná řešení. Kontaktujte nás prosím na emailovou adresu [email protected]. S pozdravem Team AEG

• + filter na žmolky
    • + možnosť sušenia a prania v jednom programe
    • + oproti iným pračkosušičkam je to usporný model

Pri výbere som mal obavu z nákupu pračkosušičky.
    Príjemne ma po kúpe prekvapilo ako dobre výrobok funguje.
    V minulosti som vlastnil samostatnú sušičku a nepozorujem žiadný rozdiel pri sušení, teda až na kapacitu.
    Predčila moje očakávania, doporučujem.

tichá, úsporná, použité kvalitné materiály

• Veľká kapacita
    • nízka spotreba
    • výborné programy
    • tichá
    • pekný dizajn
    • super program 3+3
    • vážna porucha hneď po záručnej dobe

Dva roky som bol s týmto výrobkom absolútne spokojný. Rozhodol som sa preňho, lebo som už so značkou mal dobré skúsenosti. Tak som teda dostal 14. plat a kúpil pre rodinu tohto dôležitého pomocníka (mám 3 malé deti). Vravím si, je to veľa peňazí, ale veď je to dobrá značka, bude mi to roky slúžiť.
    Ale nie, vážení.
    Po dvoch rokoch a jednom mesiaci odišla sušička.
    Autorizovaný servisák určil príčinu v úniku média z celého systému sušičky, neopraviteľné, možná iba výmena celého sušiaceho systému. Cena: 320 Eur.
    Tak toto ma posadilo na zadok.
    Akože toto som naozaj nečakal. Neprekvapilo by ma to, keby som obetoval za mašinu 500 Eur. Ale výrobok ma stál 1165 Eur.
    Vlajková loď značky!
    A po dvoch rokoch si pýta 320?
    Tak to kašlem na to. Rovno si kúpim za 350 nejakú no-name sušičku.
    Naozaj ma značka AEG hlboko sklamala.

(značka)

vzhledem k rozsahu Vámi zmiňované opravy a stáří spotřebiče, bychom rádi našli společnou cestou vedoucí k oboustranné spokojenosti. Kontaktujte nás proto prosím na adrese [email protected], rádi se budeme Vaším případem podrobněji zabývat.
    Team AEG

Velmi hlucna, tazka raroha.

• 2 v 1..velky objem bubna...pre viac clenne rodiny

hmotnost 100 kg

• , zakúpené v OKAY.sk

velky objem, tichy a spolahlivy spotrebic

• Perie ticho
    • Na Program 3kg pranie-sušenie sme dali viac(než 3kg) pradla.Prádlo bolo dobre oprané a suché
    • Ťažká (Ale teraz keď už je na svojom mieste na tom nezáleží.
    • Sušenie hlučnejsie

Cena vyššia ale počítam s tým že značka AEG vydrží.Chceli sme práčku-sušičku v jednom a zatial sme spokojný.

• , zakúpené v e-spotrebice

Sice je pracka ovela drahsia ako ostatné , ale stoji to zato! Pere a susi perfektne a dufam ze uspora energie sa v cene ukaze.

• , zakúpené v OKAY.sk

• veľa a rýchlo vypraté aj vysušené a v relatívne krátkom čase