AEG Lavamat 72850A

75 dB
biele
Počet programov

• Tichý chod pračky.
    • Pri žmýkaní je stabilná a tichá.
    • Inak som veľmi spokojná.
    • Niektoré prádlo musím druhý raz pláchať, neviem či to robí prací prášok, alebo pračkou.

Značka sa mi pozdávala.
    Celkom som spokojná.
    V budúcnosti by som vyskúšala iný typ z dôvodu, že zhora tečie na prádlo voda hadicou, určite je zanesená špinou a nedá sa vyčistiť ručne.
    V budúcnosti nechcem pračku s touto hadičkou.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Výrobok vrátený v záruke, po pár týždňoch zničené ložisko bubna, oprava nerentabilná, dôvod poruchy neobjasnený

Nedostatok času na overenie funkcie

• Výhodou je že vyperie až 7kg prádla, to bo hlavný dôvod prečo sme si ju vybrali. Je super tichá.
    • Táto práčka by mohla mať viac kratších programov na bežne znečistené prádlo. Ja som tam zatiaľ objavila len jeden. Sú tam napr. programy na športové oblečenie, ktoré sa majú prať až cca 2 hodiny.

Práčku odporúčam aj ďalším zákazníkom.

Spôsob plnenia
Hlučnosť pri odstreďovaní
75 dB
biele
Počet programov

Veľmi úsporná spredu plnená práčka s veľkým LCD displejom, v energetickej triede A++. Senzorovo ovládané, automatické prispôsobenie bielizni vďaka Fuzzy Logic. Fuzzy logika dohliada na vašu bielizeň a analyzuje, čo chcete vyprať. Zvolí správny program podľa bielizni v bubne, pričom zaručuje čistotu bielizne pri použití minimálneho množstva vody, energie a pracích prostriedkov. LCD Displej poskytuje všetky informácie na prvý pohľad. Ponúka rýchly prací program, ktorý Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Tichý chod pračky.
    • Pri žmýkaní je stabilná a tichá.
    • Inak som veľmi spokojná.

Značka sa mi pozdávala.
    Celkom som spokojná.
    V budúcnosti nechcem pračku s touto hadičkou.

• Známa nemecká značka, sprchovanie prádla, tichá, 20 minút.program, ...
    • Po troch rokoch sa pokazila. Závada elektronického zámku dvierok, ktoré skratovali elektroniku programovania a ovládania pračky. Najskôr sa vymenil zámok dvierok za viac ako 30€ a potom nasledovala uvedená elektronika, ktorú servis objednal. Náhradný diel neprišiel ani po 2,5 mesiaci. Práčka je doteraz nefunkčná.

V tomto svete sa nedá spoľahnúť ani na svetovú značku AEG. Najlepšie skúsenosti nemá ani so značkou Elektrolux.

Nedostatok času na overenie funkcie

Práčku odporúčam aj ďalším zákazníkom.

• , zakúpené v HEJ.sk

• vyborny vyber programov,nizka hlucnost,uspora vody a energie

Maximalna spokojnost

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Velmi dobrá práčka.Vela programov na pranie , perie s malim množstvom vody a potichúčky , akurát žmýkanie je trošku počuť pri nastavenych 1200 pokial sa pradlo uloží.Velký bubon na 7 kg prádla.
    • Pre slabších je to dosť tažšia vaha na manipulovanie s nou.

Za tie peniaze fakt kvalitná práčka ktorú môžem vrelo odporúčať. Sice mam ju len kratko ale hned si ma ziskala aj kvalitou a hlavne spotrebou vody!!

• , zakúpené v HEJ.sk

nemám žiadne výhrady, pracuje ako hodinky

• Finalista súťaže ProduktRoku 2011, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• pomer ceny k výkonu
    • zatiaľ nič

Overená práčka za dobrú cenu.

• tichá
    • veľký bubon
    • 20 minutové prepranie málo nosenej bielizne
    • aqua stop hadica v cene
    • v gumovom tesnení dvierok po praní zostáva po praní voda
    • niektoré programy nejdú skrátiť

veľmi dobrý produkt v pomere výkon - cena, odporúčam do domácnosti s deťmi kde častejšie pere