AEG Lavamat 71260 TL

Hlučnosť pri odstreďovaní
76 dB
66 kg

• , zakúpené v DATART.sk

• Som spokojna s programami,funkcnostou.stabilitou pracky,s vysledkom prania,s jednoduchou obsluhou.
    • kvalita za dobru cenu

Znacka AEG ma dobre meno.
    Zatial som spokojna svýsledkom prania.
    Pracka ma jednoduche pouzivanie,mozem si priebeh upravit podla potreby.
    Doporucujem dalej.

1200 ot./min
Hlučnosť pri odstreďovaní
76 dB
66 kg

vrchom plnená práčka až pre 6 kg bielizne • energetická trieda A+++ • otáčky max. 1200 ot. / min. • Protex Plus • OptiSense • dávkovač FlexiDosePlus • 16 programov • LCD displej • ochrana proti pretečeniu • odložený štart • účinnosť prania A • účinnosť odstreďovania B • hlučnosť max. 56 dB pri praní • hlučnosť max. 76 dB pri odstreďovaní Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v DATART.sk

• kvalita za dobru cenu

Znacka AEG ma dobre meno.
    Zatial som spokojna svýsledkom prania.
    Pracka ma jednoduche pouzivanie,mozem si priebeh upravit podla potreby.
    Doporucujem dalej.