Zanussi ZWQ 61215 WA

Aqua Stop
59 kg
biele

• tichá

V práčke perieme necelý rok. Potešilo ma, že je tichšia, ako naše predošlé práčky. Zdá sa mi, že má aj kľudnejší chod na max. otáčkach pri odstreďovaní.

• , zakúpené v Skyelektro Prievidza

Rozmery VxŠxH (mm): 850x400x600

PREHĽAD ĎALŠÍCH VLASTNOSTÍ:

Práčka s vrchným plnením
Množstvo bielizne: 6 kg
Maximálne otáčky: 1200 ot./min.
LCD displej
Pracie programy: vlna plus, jemná bielizeň, občerstvenie bielizne 20°, zmiešané pranie 20°, syntetika, bavlna úsporný, bavlna, Mini 30
Automatické umiestnenie bubna do správnej polohy na konci programu
Kontrola rovnomerného rozloženia náplne
Technológia Fuzzy Logic, prispôsobuje sa množstvu náplne
Nožičky: 2 nastaviteľné a 2 pevné nožičky
Ochrana proti úniku vody

ENERGIE:

Spotreba energie v kWh za rok, na základe 220 štandardných pracích cyklov pre bavlnené programy pri 60 °C a 40 °C pri plnej a čiastočnej náplni a spotreba režimov s úsporou energie. Skutočná spotreba energie záleží od spôsobu používania spotrebiča: 172,0
Spotreba energie štandardného programu pre bavlnu pri 60 ? pri plnej náplni v kWh: 0.87
Spotreba energie štandardného programu pre bavlnu pri 40 ? pri čiastočnej náplni (kWh): 0.59
Spotreba energie vo vypnutom režime vo W: 0,48
Spotreba energie v pohotovostnom režime vo W: 0,48
Spotreba vody v litroch za rok, na základe 220 štandardných pracích cyklov pre bavlnené programy pri 60 °C a 40 °C pri plnej a čiastočnej náplni. Skutočná spotreba vody záleží od spôsobu používania spotrebiča: 9790
Trieda energetickej úspornosti sušenia s odstreďovaním na stupnici od G (najmenej úsporné) po A (maximálne úsporné): B
Zostatkový obsah vlhkosti v %: 53
Trvanie štandardného programu pre bavlnu pri 60 ? pri plnej náplni v minútach: 200
Trvanie štandardného programu pre bavlnu pri 60 ? pri čiastočnej náplni v minútach: 150
Trvanie štandardného programu pre bavlnu pri 40 ? pri čiastočnej náplni v minútach: 138
Trvanie pohotovostného režimu v minútach: 5
Zvukom prenášané emisie akustického hluku v db (A) pri praní 58Zvukom prenášané emisie akustického hluku v db (A) pri odstreďovaní: 78

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

• jednoduchá obsluha (17)
  • programy (15)
  • cena (15)
  • nízka hlučnosť (14)
  • krátky program (4)
  • funkcie (4)
  • pomer cena/výkon (3)
  • dizajn (3)
  • výkon (3)
  • plynulá regulácia otáčok (3)
  • programy (5)
  • hlučnosť (4)
  • ťažšie otváranie dverí (3)
  • dĺžka káblu (2)

• tichá

• , zakúpené v Skyelektro Prievidza

ešte je skoro hodnotiť

• cena ,značka,1200 ot,displey

odporúčam za cenu 219E nenájdete nič lepšie a nakonci prania pípne to nemajú ani drahšie práčky.

• Nie je ju aksolutne pocut je super co viac dodat

protukt odporučam

• jednoduché ovládanie
    • dobrá cena

mám ju 10 dní, spýtajte sa neskôr

• Spratna,mala
    • Najkratsi program.je pri 6 kg bavl.bielizne 1,53 min.Program by sa mohol skratit aspon na hodinu.Pri zlom rozlozeni pradla ppri zmikani,velmi bucha bubon.Musela som pracku vypnut,otvorit a pradlo rucne rozlozit a nastavit zvlast zmikanie

• -cena 219E,A++,Dispey,1200ot, Fuziilog,odložený štart.
    • -pri praní trochu píska elektronická regulácia,inak nič

-čítala som stažnosti na krátku hadicu,el kábel,kolieska,treba si uvedomit že to nieje vysavač s 5m el.káblom ktorý taháme po byte každý tížden.Pekne vipere a prádlo je suché nič viac od práčky nemožte čakat a je to podstate elektrolux robí sa na tej istej linke ako Elektroluxky ktoré sú podstatne drahšíe.

• Je to moja obľúbená značka, ktorú som mal aj doteraz a bol som s ňou spokojný.
  • , zakúpené v Senton

• 1200 otacok - pradlo je po zmykani ledva trochu vlhke
    • moznost nastavit polovicny cas prania
    • pocas zmykania pracka sa iba velmi jemne chveje,keby som nepocul,ze zmyka,tak by som o tom ani nevedel
    • slovensky manual s popisom programov
    • prehladne a jednoduche ovladanie
    • cena !!
    • tichy chod
    • tvrde otvaranie bubna bez soft opening

pracka splna vsetky moje naroky na pracku - to tvrdsie otvaranie bubna sice moze zo zaciatku prekvapit,na druhej strane to pracka vyvazuje svojimi plusmi
    myslim,ze tato pracka sa moze rovnat aj drahsim prackam,nakolko podla mna jej kvalita predci jej cenu

• prehľadné navolenie programov, možnosť úpravy dĺžky prania, ľahké čistenie a údržba, dobre vyperie, som spokojná