Whirlpool WTLS 60811

62 kg
Parné pranie

• jednoduche ovladanie, lahke otvaranie
    • trochu piska pri zmykani, ale neprekaza to

pracku som vyberala pre svoju mamu, mam taku istu a som s nou velmi spokojna..chcela hlavne, aby sa lahko otvarala, co tato pracka umoznuje. Takisto ma jednuduche ovladanie a dobry vyber programov. Perie dobre a rychlo. Vyhodou je, ze na zaklade mnozstva pradla davkuje aj mnozstvo vody. Ale to uz ma vacsina pracok.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Detská poistka
Aqua Stop
62 kg
Parné pranie

Práčka Whirlpool WTLS 60811: Vrchom plnená práčka Whirlpool WTLS 60811 je spoľahlivé a veľmi úsporné zariadenia. Na výber budete mať 14 programov a vďaka energetickej triede A + + + sa hodí aj pre každodenné pranie, bez toho aby vás finančne zaťažovala. Naraz vyperie až 6 kg bielizne a pri odstreďovaní vyvinie až 1100 otáčok/min . Funkcie 6. zmysel Colours automaticky nastaví všetky parametre tak, aby bol zaručený ten najlepší výsledok. Tým dokáže znížiť spotrebu energie a vody až o 30% a bodu trvanie prania až o 50%. K dispozícii je celkom 14 programov, vrátane nočného programu s veľmi tichou prevádzkou alebo špeciálnych programov pre farebné prádlo . Do pamäti si môžete uložiť váš obľúbený program vrátane nastavenia, všetko sa dá kedykoľvek zmeniť. Ovládanie práčky je jednoduché a intuitívne, všetko zobrazí LED displej. Veľmi ticho a ľahko sa dostanete aj k otvoreniu bubna práčky vďaka Soft opening . Praktický je odložený štart, takže napríklad môžete mať pranie hotové, keď sa vraciate z práce. Kľúčové vlastnosti práčky: Značná úspornosť - A + + + Veľká kapacita - 6 kg bielizne Senzorová technológia 6. zmysel Colours 14 programov Nočný program - znížená hlučn

2zákazníci neodporúčajú produkt

zatiaľ vždy Whirlpool, predchádzajúca vydržala 12 rokov

• zatial som spokojný

perfektný výrobok, doporučujem každému

• , zakúpené v DATART.sk

som zatial spokojny, verim, ze vydrzi dost dlho, aby som bol spokojny uplne

• poškodený displej na pračke

pozor hned pri preberaní a hlavne rozbalení tovaru

• nic

este som poriadne nevyskusal ale zatial spokojnost iba 2 prania zatial tak sa uvidi este neskor

• vela programov
    • jednoducha obsluha
    • velky prehladny displej
    • trochu vody steče pri otvoredi dvierok

verny značke
    prijatelna cena
    dufam že aj kvalita
    vybral som 1100 ot. ,lebo viac je uplne zbytočne

• , zakúpené v DATART.sk

• je perfektný výrobok ako napísané v letáku - pútavke
    • nemám

tak ako hore napísanné

• - jednoduche ovladanie
    • - ticha
    • - prakticke programy
    • - stabilna
    • - zatial nic

- pracka sa lahko, intuitivne ovlada, oproti starej perie skoro necujne :)
    - funguje bez problemov, neskace po kupelni...
    - zatial maximalna spokojnost