Whirlpool AWE 2320

• vyborna cena
    • rychlost dorucenia
    • komunikacia s obchodom
    • ziadne som nenasla

Pracka je super, splna podmienky ake sme mali bola vo vybornej cene a rychlo sme ju po objednani mali aj doma, som spokojna

• , zakúpené v Electro World

Zatiaľ som veľmi spokojná....Dúfam, že práčka bude slúžiť :-) Zatiaľ nemám čo dodať. Som veľmi spokojná.

volba programov, úspornosť

72 dB
58 kg
biele
Počet programov

Vrchom plnená automatická pračka Whirlpool vybavená kvalitným nerezovým bubnom. Samozrejmosťou je zaradenie do energetickej triedy A+, je teda o 10 % úspornejšia než bežné zariadenia a šetrí vaše peniaze a životné prostredie. Vybavená systémom fuzzy logic (dynamická regulácia spotreby), čo je systém, pri ktorom je spotreba vody a energie automaticky regulovaná snímačom tlaku v závislosti na typu prania a zaťaženia (pračka si sama dopúšťa vodu podľa savosti bielizne). Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Po 5-tich rokoch silná korózii dvierok v oblasti pantov
    • Po 6-tich rokoch sa mi pokazil programátor
    • Vzhľadom na finančne nákladnú opravu som sa jej zbavil

Neodporúčam tento výrobok !

• nízka cena,za kvalitu,dobre operie,je šetrná na vodu ked dáte málo prádla...odporučam

odporučam!!!!!!

• Po roku sami odtrhol bobon s pracky museli sme zavolat opravara vsetky whirpoolky maju najvesciu slabiny v prirubach bubna ty sa odrthavaju a nicia,,nepouzivat prasok ale gel

Whirpoolky su dobre pracky a lacne ale kazive v bubnoch co sa odrtrhavaju nekvalitne materiali v prirubach bubna ,,hlavne nepouzivat prasok lebo ten zozerie vsetko nekvalitne co je v pracke ,,iba pracie tekute prasky na pranie aby vam pracka vydrzala roky ,,,

• vyborna cena
    • rychlost dorucenia
    • komunikacia s obchodom
    • ziadne som nenasla

• nízka cena
    • zodpovedajúca kvalita
    • zatiaľ nič

Lacný a kvalitný výrobok, od pôvodne slovenského výrobcu. Jednoduché ovládanie, štandardné množstvo programov, výborné odstreďovanie (predtým som mala tiež Whirlpool AWG 879, pričom mala tie isté otáčky a odstreďovala podstatne horšie). Kúpila som ju síce iba minulý týždeň, ale prala som už viackrát - výborne perie :) či tmavé alebo biele, žiadne fľaky. Určite by som si ju kúpila opäť a tiež by som ju určite odporučila aj známym.

• Zhora plnená
    • Nízka Cena
    • priestor kde sa sype prášok ak sa zašpiní je takmer nemožné ho očistiť (to je ale pri všetkých zhora plnených práčkach)

Práčku sme kupovali 3 roky dozadu stále dobre slúži.Vela ludí sa tu sťažuje na hlučnosť ja voči tomu nemám výhrady.Mama mala tiež zhora plnenú práčku inej značky a hluk bol taký istý.Nikdy som z tým problém nemal (obývačku mám vedla kúpelne a pranie je počuť iba pri poslednej fázi ždímanie inak nic). Zmestí sa do nej kopu prádla a aj to všetko pekne operie .Ja periem asi na 2X a mám plný sušiak takže si myslím že dosť toho operie.Bál som sa keď som ju kupoval y heuréky z najlacnejšieho schopu že keď sa mi pokazí ako to bude zo zárukou . som rád že pri tejto práčke som žiadnu reklamáciu uplatňovať nemusel.
    Odporúčam

volba programov, úspornosť

• spokojnosť maximálna
    • nalepil som na nohy penové podložky a keď žmýcha je potichu
    • kúpil by som si ju znova

Nekupoval som ju cez internet, kupoval som ju narýchlo lebo stará tancovala cez pol kúpeľne. Som lajk a je jednoduché ju obslúžiť.

• , zakúpené v InterStore.sk

• pomer cena výkon
    • nízka hlučnosť
    • množstvo pracích programov
    • nezistil som žiadne

za zhruba mesiac a pol, čo práčku používame sme maximálne spokojní, uvidíme ako sa osvedčí po dlhšom používaní
    oceňujem množstvo pracích programov a aj to, že práčka si vie zvážiť, koľko prádla perie a tomu prispôsobí spotrebu vody a dĺžku trvania prania