Siemens WM 16S890

Počet otáčok
400 ot./min
Detská poistka

• , zakúpené v OKAY.sk

Siemens je proste siemens.

• , zakúpené v HEJ.sk

• moderný výrobok, pomocník na každý deň, tichý chod, užitočné programy na rôzne druhy prania, šetrenie energie

doporučujem

• tichá
    • úsporná
    • perfektne perie
    • i-dos - dávkovanie pracích prostriedkov je super vec
    • zatiaľ splnila moje očakávania
    • cena samozrejme, ale určite stojí zato

Vybrala som si túto práčku podľa jej parametrov - spotreba energie A+++, trieda prania A, trieda odstreďovania A, 1600 otáčok, recenzií na nete a v Dteste
    Zatiaľ splnila moje očakávania, tak dúfam že jej to vydrží. Odkedy ju mám tak ma normálne baví prať. :-)
    Perie naozaj super - kvalitne, rýchlo a je úplne tichá, až chodím počúvať do kúpelne či ešte perie. Výber programov akurát, ovládanie intuitívne a pohodlné, napriek veľkým možnostiam v nastaveniach. Tlačítka prehľadné, pozor sú citlivé na dotyk.
    Výborné sú vychytávky ako - osvetlenie bubna ( už žiadna zabudnutá čierna ponožka medzi bielym spodným prádlom :-)) - sama si počíta váhu pri plnení bubna a samozrejme i-Dos. Inak ak používate viac druhov pracích prostriedkov tak do autom. zásobníka sa dá univerzálny prací prostriedok a pri praní napr.bielej sa i-dos I. vypne (ľahko sa to prepína) a berie si s manuálneho zásobníka .

Šírka
Detská poistka

VOĽNE STOJACA PRÁČKA S PREDNÝM PLNENÍM

ŠPECIÁLNE FUNKCIE A NASTAVENIA

• varioPerfect: speedPerfect skráti dobu prania až o 60 ;
  • ecoPerfect zníži spotrebu energie až o 30 - a výsledkom je vždy dokonale čistá bielizeň - antiStain system : systém na odstránenie 16 najčastejších typov škvŕn bez špeciálnych chemických prostriedkov

KOMFORT A BEZPEČNOSŤ i-DOS: inteligentný dávkovací systém dávkovania pracieho prostriedku a aviváže varioSoft nerezový

• , zakúpené v OKAY.sk

Siemens je proste siemens.

doporučujem

• tichá
    • úsporná
    • perfektne perie
    • i-dos - dávkovanie pracích prostriedkov je super vec
    • zatiaľ splnila moje očakávania
    • cena samozrejme, ale určite stojí zato

• , zakúpené v Shoppie.sk

• tichý chod, výborné odstaňovanie flakov, nekrčivé žmýkanie, regulácia prášku a aviváže,

ja som veľmi príjemne prekvapená, dúfam že mi dlho vydrží. Priala by som takúto práčku každej žene na slovensku. Prádlo nemusím žehliť, rýchlo mi schne prádlo. Mne sa páči aj nastavovanie na paneli.

• , zakúpené v Electro World

• ticha, samozrejme perie vyborne, ale najviac sa mi paci funkcia automatickeho davkovania tekuteho pracieho prostriedku a avivaze - tzn. nalievame ho iba raz za cca 10 prani

dufam, ze vydrzi aspon 10rokov