Samsung WF 80F5E2U2W

• zatial nič

zatial spokojnosť

• Velky bubon,odporucam
  • , zakúpené v NAY Elektrodom

• Dobrá pre väčšiu rodinu s deťmi, pekne perie, dobre odstreďuje.
    • -Na základe referencie mojej dcéry

Jednoducho vyzerá
    ľahko sa ovláda
    Výborne perie
    Odporúčam ostatným

a veľmi ma potešil milý hudobný záver:)

Spôsob plnenia
biele
Počet programov
Direct drive motor

VOĽNE STOJACA PRÁČKA S PREDNÝM PLNENÍM

Prevratná technológia Eco Bubble™ od spoločnosti Samsung vstrekuje do pracieho prostriedku vzduch a vodu, čím ešte pred spustením pracieho cyklu vytvára hustú penu. Vznikajú tak bublinky, ktoré prenikajú do bielizne rýchlejšie než koncentrovaný prací prostriedok. Bielizeň tak môžete prať v studenej vode rovnako účinne ako pri použití teplej vody, čím ušetríte energiu. Obohaťte zariadenie vašej domácnosti s dizajnom Crystal Gloss™. Namiesto všedného hranatého vzhľadu je predná strana práčky mierne zakrivená, vďaka čomu má prívetivejší tvar. Práčka využíva technológiu Touch of Color™ od spoločnosti Samsung, ktorá dodáva rámu dvierok hlboký a elegantný priehľadný vzhľad. Organický dizajn práčky dopĺňa široký displej vybavený plochými tlačidlami, ktoré reagujú aj na ten najmenší dotyk.

VLASTNOSTI:

• Ekologické čistenie bubna: Otočením ovládača do polohy ekologického čistenia bubna môžete vyčistiť bubon rovnako jednoducho ako periete bielizeň. Tento ekologický čistiaci cyklus odstráni zvyšky pracieho prostriedku a nánosy nečistôt bez agresívnych chemikálií. Nie ste si istí, kedy vyčistiť vaňu práčky? Pripomenie vám to alarm, ktorý zaznie po každých 40 praniach.
  • Diamantový bubon: Zdokonalený tvar bubna Diamond Drum umožňuje účinné a zároveň šetrné pranie. Vďaka priehlbinám v tvare diamantu sa bielizeň pohybuje pozdĺž jedinečne navrhnutého bubna, zatiaľ čo menšie otvory umožňujúce prúdenie vody zabraňujú zachyteniu a poškodeniu látky. Starajte sa o oblečenie prostredníctvom technológie, ktorá ho vyperie naozaj do hĺbky.
  • Keramické ohrevné teleso Plus: Keramické ohrevné teleso Plus má špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá znižuje usádzanie vodného kameňa z tvrdej vody. Vďaka tomu pracuje účinnejšie a predlžuje sa jeho životnosť.
  • Funkcia Last Memory: Ak opakovane periete s rovnakým nastavením, nemusíte zakaždým znova nastavovať prací program. Funkcia Last Memory umožňuje vyvolať naposledy použité nastavenie, a to aj po vypnutí práčky. Stačí stlačiť tlačidlo spustenia a môžete vyprať ďalšiu dávku bielizne. Čas, ktorý ušetríte, bude rýchlo pribúdať.
  • Rýchle pranie: Vďaka funkcii rýchleho prania si nájdete čas na vypranie, aj keď máte naozaj veľa práce. Stačí stlačiť tlačidlo rýchleho prania a vyperiete dávku bielizne v priebehu 15 minút. Nastavenie časovača môžete zmeniť podľa množstva bielizne a svojich časových možností (k dispozícii sú nasledujúce možnosti: 15, 20, 30, 40, 50 a 60 minút).

PROGRAMY:

Program prania bavlny

Program prania syntetiky

Program každodenného prania

Program mimoriadne ekologického prania

Program prania oblečenia na von

Program na odstraňovanie škvŕn 15-minútové rýchle pranie

Program starostlivosti o detskú bielizeň

Program prania vlny

• Tireda účinnosti odstreďovania: B
  • Hluk pri praní (dB(A) re 1pW): 53 dB
  • Hluk pri odstreďovaní (dB(A) re 1pW): 74 dB
  • Kapacita prania: 8 kg
  • Maximum Spin Speed: 1.200 ot./min.
  • Čas štandardného cyklu: 135 min.
  • Displej: Bodový LED displej
  • Váha: 61 kg
  • Váha balenia: 63 kg

• dizajn
    • snad vsetko

po dvoch rokoch pouzivania, sa zacne lupat lak z prednej casti? predtym som mala pracku 15rokov a bez jedinej chyby , kratky program perie otrasne 15min., po vyprati musite zadat este 12min. program zmykanie , a som nahnevana,ze som sa dala prehovorit manzelom na tak obrovsku pracku, celkovo som nespokojna, zapacha, casto uzivat calgon alebo iny pripravok, neodporucam

• zatial nič

zatial spokojnosť

• Velky bubon,odporucam
  • , zakúpené v NAY Elektrodom

• Dobrá pre väčšiu rodinu s deťmi, pekne perie, dobre odstreďuje.
    • -Na základe referencie mojej dcéry

Jednoducho vyzerá
    ľahko sa ovláda
    Výborne perie
    Odporúčam ostatným

a veľmi ma potešil milý hudobný záver:)

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• pekna pracka
    • zatial nic

odporucam

• , zakúpené v OKAY.sk

dobra ,perie ako ma

• Vela programov pre rozne typy bielizne s moznostou upravy kazdeho jedneho, pracka je velmi ticha, vela sa do nej zmesti, 15 minutovy kratky cyklus pre rychle opranie
    • Velke rozmery, takmer sa nam do kupelne nevosla, ale s tym treba ratat kedze ma velky bubon pre az 8 kg bielizne

Zatial sme ju pouzili iba do 10 krat, tak je mozne ze ma nejake muchy, ktore sme zatial neodhalili. Ked sa zapne, spusti, alebo ukonci program pracka zanoti pesnicku, ktora sa moze niekomu zdat otravna, a je iba moznost zvuk uplne vypnut alebo ju nechat. Na vyber ina melodia nie je.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• funguje ako ma
    • nepere sama

je ok

• Perfektna pracka za rozumnu cenu
    • nic

Pekna pracka vela programov, tiche pranie, odprucam tuto pracku