Samsung WF 70F5E0W4W

61 kg
biele
Počet programov

• , zakúpené v DATART.sk

• velmi pekna pracka.zahra melodia ked doperie.dvierka sa daju otvorit viac ako 90°
    • chybal slovensky navod

tato pracka sa mi zo vsetkych pacila najviac vzhladom na cenu a parametre

• pomer cena/kvalita
    • dostatočný počet programov
    • účinnosť žmýkania
    • predpokladala som tichší chod

máme ju iba 2 týždne, zatiaľ spokojní

• , zakúpené v OKAY.sk

• Pomerne tichá a úsporná moderná práčka, Prádlo je takmer suché ak sa zvolia najvyššie otáčky.
    • Zatiaľ nič.

Kúpil som ju v akcii za neskutočne výhodnú cenu, ktorá by zodpovedala práčke asi tak na úrovni A+ Ja som zatiaľ maximálne spokojný. No objektivne zhodnotiť ju možem až po dlhšej dobe. Prala iba 3 krát ale je to pokrok oproti 15 ročnej Ardo. Ak vydrží 10 rokov budem rád.

Spôsob plnenia

Konštrukcia Spredu plnená

Energetická trieda A+++

Trieda účinnosti odstreďovania B

Spotreba elektrickej energie 173 kWh

Max. počet otáčok odstreďovania 1400 ot./min.

Voľba teploty Áno

Dĺžka prívodného kábla Neuvedené m

Hmotnosť 63 kg

Farba Biela

Počet programov 15

Dĺžka štandardného programu 135 min.

Displej Áno

Technológia Eco Bubble

Napájanie 230 V

Ovládanie Otočné tlačidlo

• Pradlo je takmer suche po doprani, vela programov, dizajn, trieda A+++ mna stala 308€ takze spokojnost
    • Zatial som nenasiel, mozno len to kolko vydrzi

Spokojny

• , zakúpené v DATART.sk