Samsung WF 70F5E0N2W

1200 ot./min
66 kg

• , zakúpené v e-spotrebice

• , zakúpené v Andrea Shop

• Cena a kvalita, dobrá značka, energetický úsporná. Samozrejme je to nový tovar a má záruku.
    • Rozmery : nevošla cez 60-ku I-/ zárubňu , preto sme hľadali nové miesto na práčku.

Som nadmieru spokojná.

• , zakúpené v OKAY.sk

Som maximalne spokojny.

Počet otáčok
1200 ot./min
66 kg

Spredu plnená práčka Samsung WF70F5E0N2W/LE v energetickej triede A++

disponuje 12 programami a mnohými dodatočnými funkciami, kde nechýba ani napríklad možnosť odloženého konca prania alebo funkcie Last Memory, ktorá umožňuje vyvolať naposledy použité nastavenie, a to aj po vypnutí práčky.

Dlhšia životnosť práčky je zaručená keramickým výhrevným telesom, ktoré ľahšie odoláva usadzovaniu vodného kameňa.

Zdokonalený tvar bubna Diamond Drum umožňuje účinné a zároveň šetrné pranie .

Vďaka prehĺbeninám v tvare diamantu sa bielizeň pohybuje pozdĺž jedinečne navrhnutého bubna , zatiaľ čo menšie otvory umožňujúce prúdenie vody zabraňujú zachyteniu a poškodeniu tkaniny .

Starajte sa o odevy prostredníctvom technológie , ktorá ich vyperie skutočne do hĺbky .

Programy :

Bavlna – odolné textílie , bavlnené alebo z plátna

Syntetika – látky zo syntetických vlákien

Džínsy – pre pranie džínsových odevov

Tmavé bielizeň – pre pranie tmavého prádla a zachovanie farieb

Bežný denný program

Rýchly 15 minútový program

Outdoorové oblečenie – športové oblečenie

Detské oblečenie – pre detskú bielizeň

Ručné pranie – pre jemné prádlo

Vlna

Odstreďovanie/plákanie

Odstreďovanie

Prídavné funkcie :

Pláchanie+

Možnosť vypnutia zvuku

Odložený koniec – umožňuje odložiť koniec prania , a teda aj posunúť štart programu , o 3 – 19 hodín

Intenzívne

Predpierka

Namáčanie

Funkcia Last Memory – umožňuje vyvolať naposledy použité nastavenie , a to aj po vypnutí práčky

Nastavenie teplôt – 20 , 30 , 40 , 60 , 95˚C

Nastavenie otáčok – bez odstreďovania , 400 , 800 , 1000 , 1200 ot ./min .

Detský zámok

Dôležité informácie :

náplň : 7 kg

maximálne otáčky : 1200 ot/min .

Energetická trieda : A++

spotreba vody : 9400 l/rok

spotreba el . energie : 184 kWh/rok

trieda účinnosti prania : A

rozmery : 85×60×55 cm ( VxŠxH )

Ďalšie informácie :

LED displej

Eco Bubble – technológia úsporného prania

keramické výhrevné teleso

bubon Diamond Drum – pre jemné a úsporné pranie

ochrana proti prepätiu

Smart Check – technológia , ktorá vyhľadá závadu pomocou inteligentného telefónu

funkcia zníženie penivosti

• , zakúpené v OKAY.sk

Som maximalne spokojny.

• Velke dvierka
    • Spotreba

Slusna pracka za slusne peniaze. Perie dobre, nic zvlastne..

• , zakúpené v DATART.sk

Veľká spokojnosť

• -som spokojná
    • -je veľmi dobrá a tichá
    • -pri 800 otáčkach prádlo takmer suché
    • nič zatiaľ mám práčku mesiac

-doporučujem

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• rôzne programy, kvalita prania
    • nic

oproti doterajšej zastaranej práčke je to markantný rozdiel, takže zatiaľ len samé pozitíva

• zatiaľ som veľmi spokojná, nie je ani veľmi hlučná,
    • výborne vyperie prádlo,
    • skvelá funkcia eco bublle

Odporúčam určite kúpu tohto produktu,

• , zakúpené v HEJ.sk

• dobré recencie

tovar ešte nebol vyskúšaný

• , zakúpené v levneELEKTRO.cz

• super cena
    • vela programov
    • ziadne

rozhodla som sa na základe recenzii ostatných a neolutovala som to. Prácka je super, odporúcam. Rozmery sú naozaj zle uvedené, šírka je 60 cm, nie 55