Samsung WD 80J6410AW

• funkcie
    • tichá
    • nič proti
  • , zakúpené v Shoppie.sk

• Pracuje dokonale zatiaľ splňa moje predstavy.
    • Tichá.

62 dB
73 kg
Maximálna náplň sušičky
6 kg

práčka so sušičkou Samsung pre 8 kg bielizne • technológia Eco Bubble pre úsporu energie • energetická trieda A • max. 1 400 otáčok za minútu • kapacita sušičky 6 kg • digitálny invertorový motor • diamantový bubon pre šetrné pranie • 14 programov • funkcia AirWash pre čistenie pomocou vzduchu • diagnostický systém Smart Check • program Quick Wash pre rýchle pranie • program Super Speed • Bubble Soak • max. hlučnosť pri praní 54 dB • rozmery 85 × 60 × 60 cm Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Pomer cena kvalita

• Spĺňa očakávania a plní svoju úlohu v domácnosti.
    • Je citelné keď vyperiem detske ufulane prádlo v programe bubble soak,realne vyberie flaky bez pridania roznych prostriedkov na necistoty.
    • Sušička výborná vec zbaví prádlo chlpov zo zvierat a roznych nitiek.
    • Vyhadzuje poistky len pri zapnutí( a to máme na zástrčku na pračku individualny el.okruh ) čo mi predtym nerobila žiadna pračka čo sme mali.
    • Dlho trval kým vypáchne vyrobny smrad gumy pri sušení

Pračku odporúčam nakoľko je to 2v1 do bytov a malych priestorov ale do domu alebo velkej kúpelne by som urcite volila individualne pračku a sušičku.
    Zatial je to TOP 2v1.

• funkcie
    • tichá
    • nič proti
  • , zakúpené v Shoppie.sk

• Pracuje dokonale zatiaľ splňa moje predstavy.
    • Tichá.

Som z výrobkom spokojný.

• tichy chod
    • navod som mal v baleni dokonca som mal v balení aj plastovu krytku ktora sa nalepi okolo ovladača a je v slovencine.
    • rýchle programy.
    • práčka si odvázi mnozstvo pradla a na zaklade toho urči cas prania a susenia ale iba pri bavlna.
    • indikacia cistenia bubna po 40 cykloch upozorni
    • prvé dni pri sušení bolo citit zápach po gume ale co som cítal recenzie aj na iné znacky tak je to asi normálne.

Pre kombinaciu praka susicka som sa rozhodol hlavne pre nedostatok miesta a preto ju aj odporucam pre tych co nemaju kde susit a maju nedostatok miesta.Zatial spokojnost mam ju pol roka.

• -kvalitný výrobok-značka hovorí za všetko
    • -veĺa možností prania
    • -rýchli 15 min program
    • -program na samočistenie bubnu
    • -pekný dizajn
    • -kontola chýb cez mobilnú aplikáciu Samsung Smart Washer
    • -prestranný otvor na plnenie prádla
    • -pomerne tichá
    • -10 ročná záruka na motor
    • -jednoduchá obsluha
    • -veĺmi stručný manuál.

Jedná sa o inteligentnú pračku s množstvom funkcii na pranie s kvalitným spracovaním dielou. K pračke dostanete 1x A4 list na ktorom je popísané že pračku treba pred prvým praním kalibrovať!!! Návod je síce v angličtine avšak je to jednoduché.

• - susicku staci nastavit aj na 1h a vacsinu pradla vyberate suche
    • - spotreba vody a elektriny patri medzi tie lepsie
    • - funkcie (rychle programy - vypratie lahko zaspinenych veci za 15 minut, silne zaspinenych za 59 minut, program dezinfekcie pradla,...)
    • - eco bubble (vyperie spinu aj v studenej vode, len to dlhsie trva)
    • - dizajn
    • - hlucnejsia nez sme cakali (najma pri napustani vody)
    • - nema keramicke vyhrevne teleso, typicke pre pracky samsung
    • - pocas prvych dni pouzivania funkcie susicky intenzivny smrad gumy, postupne ale vyprchava
    • - po suseni pradlo nevonia
    • - pri zapnuti vyhadzovala poistky, co predtym ziadna pracka nerobila (mali sme predtym 2 pracky), v inej zastrcke uz je ale ok
    • - velmi slabo napisany manual, prakticky nic sa z neho nedozviete (ani z internetu), nastastie ovladanie je celkom jednoduche
    • - typicky korejec, zvukovy prejav pracky ako na kolotococh, nastastie sa da vypnut

Hoci je zaporov pomerne dost, pracku by som odporucil, lebo to na co je urcena robi fakt dobre - pradlo vyperie velmi dobre, susicka susi tiez vyborne, pradlo je ale dobre pred susenim vylozit a poskladat - bude ovela menej pokrcene. Tricka idu po suseni rovno do skrine, ale nohavice su stale trochu pokrcene.

Treba sa naucit spravne kombinovat funkcie a pracka potom funguje naozaj dobre. Manual je v tomto na dve veci, treba fakt len skusat a najst si co vam najviac vyhovuje. Nam sa to podarilo za cca tri dni.

Ma svoje muchy, ale to asi kazdy spotrebic.