LG F62A8NDS

S technológiou Direct Drive využijete všetky vlastnosti krokového motora. LG zostavilo 6 pohybov bubnov, ktoré zlepšia celkový výsledok prania. Motor je tak tichý, že ho takmer ani nebudete počuť. Navyše získate na daný motor až desaťročnú záruku. LG sa zameralo aj na ľudí s citlivou pokožkou. Plákanie pri teplote 40° nezanechá škvrny a ani zvyšky prášku na bielizni. Ak chcete dosiahnuť ešte vyššiu efektivitu prania, môžete využiť pranie v pare. Para odstráni aj tie najodolnejšie škvrny a umožní prášku preniknúť do hĺbky.

6 pohybov pre dokonalé pranie

S modernou technológiou 6 MOTION využijete všetky vlastnosti krokového motora. Dokonalá ovládateľnosť vám umožní vytvorenie šiestich pohybov bubnov a efektívneho procesu prania. Medzi tieto pohyby patrí pohyb s pádom, drhnutie, filtrácia, pád valivý, voľný a húpavý.

Spôsob plnenia
Sprchovanie bielizne
Parné pranie

• Dobrá práčka
    • Sklamanie pri odstredovani búchala

Volany servis na nový spotrebič. Po zásahu technika práčka funguje ako má. Závada nebola závažná , bola vyskocena lišta s kablami.

• , zakúpené v DOMOSS

• hlavna vyhoda antibakterialne pranie,ticha,sama vazi pradlo,vela programov,cistenie bubna,ukazuje dobu prania,pri zlom ulozeni pradla sama zastavi aby neskakala...
    • od radosti ani neviem :o)

parna pracka,velmi pekny dizajn,cenovo dostupna,1200 otacok znamena skoro suche pradlo,upozorni na koniec programu

• , zakúpené v HEJ.sk

Detská poistka
Sprchovanie bielizne
Parné pranie

Tichý a spoľahlivý pohon

Motor LG Direct Drive s priamym pohonom vám ponúka tiché, spoľahlivé a úsporné pranie bielizne. Navyše získate neuveriteľnú desaťročnú záruku na motor.
Tichý a spoľahlivý pohon

Antialergické plákanie

Plákanie pri teplote 40°C nezanechá ani trochu pracieho prášku a bielych škvŕn na bielizni. Vďaka prvotriednemu plákaniu sa ľudia s citlivou pokožkou nebudú báť obliecť vypranú bielizeň.
Antialergické plákanie

Bielizeň v pare

Dosiahnete vyššiu efektivitu prania s technológiou parného prania. Para prirodzene uvoľní vlákna a umožní praciemu prášku preniknúť do hĺbky a odstrániť aj tie najodolnejšie škvrny, bez toho, aby zanechal zvyšky pracieho prostriedku.
Bielizeň v pare

Predom plnená práčka LG F62A8NDS s kapacitou na 6 kg prádla. Energetická trieda A +++.

Parametre:

Hlučnoť prania / odstreďovania 53 / 73 dBA

TECHNOLÓGIE

Direct DriveTM (10 rokov záruka) -- invertor, bezuhlíkový motor

6 MOTION - 6 pracích pohybov pre efekt. pranie a rozloženie detergentu

Parné pranie -- zvyšuje efektivitu prania

Smart DiagnosisTM -- inteligentná diagnostika

Fuzzy logic, automatické váženie a vyváženie, LG nulová spotreba v

režime Stand By, prémiový bubon, veľké dvierka 35 cm

Farba biela + čierne dvierka

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Dobrá práčka
    • Sklamanie pri odstredovani búchala

• Ako obstojí model F62A8NDS od výrobca LG v porovnaní s jeho najväčšími konkurentmi Whirlpool AWS 63013 a Gorenje W 6503 ...

Zobraziť celú recenziu na recenzent.eu

• , zakúpené v DOMOSS

• od radosti ani neviem :o)

• , zakúpené v HEJ.sk

• Zatiaľ spokojný

• Stabilná práčka, ktorá sa pri odstreďovaní nehýbe ( pri použití silikónových podložiek), je tichá, prádlo je čisté a rýchlo sa usuší.
    • Možnosť prať v pare, program pre veci, ktoré sú ťažké po namočení vodou, antialergické plákanie, osobitné odstreďovanie.
    • Hlučnejšia pri napúšťaní.
    • Síce šetrí vodu a napúšťa ju tak, aby bola tesne nad prádlom, ale po použití práškového odfľakovača (používame práškový, lebo sa nám lepšie osvedčil na fľaky ako tekutý) pri praní na 40°C po ňom zostávali zvyšky na prádle. Bolo potrebné ho začat sypať priamo do bubna a pridať antialergické plákanie ku praniu (čo je navyše 30 minút - 1 hodina prania). Žena má citlivú pokožku, takže sa z tých zvyškov odfľakovača ihneď vyhádzala.
    • Pri praní v pare zostávajú tiež zvyšky odfľakovača.
    • Nemá pranie pri 50°C, ale 60°C ju plne nahrádza. Do návodu by som odporúčal pridať orientačné časy prania pri najčastejšie používaných programoch pri plnej a polovičnej náplni a približnú spotrebu energie a vody.
    • Počiatočné problémy s práčkou, opravené servisom.

Dobrá práčka, perie dobre, šetrí vodu, je tichá, má zvukové oznámenie pri skončení prania a potom sa takmer ihneď vypne. Dobre sa z nej vyberá prádlo, odporúčam do nej použitie skor tekutých pracích prostriedkov (nekombinovať s tuhými, lebo stvrdnú).

• Perie krásne, prádlo je čisté a mäkké. Pri odstreďovaní sa posunie pri plnej náplni len na začiatku. Je to však minimum a najmä pri obkladačkách si treba dokúpiť silikónové protišmykové podušky pod nožičky práčky. Na prádle necítiť rozdiel, či bolo prané v pare alebo nie, ale je možné si vybrať, kedy chcete prať v pare, nepatrí to automaticky ku programu. Práčka sa dodatočne vyvažuje pri prehadzovaní prádla a napúšťa presne toľko vody, aby bolo prádlo mokré.
    • Pri odloženom štarte nepoužívajte prášok a nič k nemu tekuté neprilievajte, lebo stuhne a časti prášku vám zostanú po opraní na prádle!
    • - málo informácií v návode ( na internete uvádzajú v prídavných programoch odstreďovanie zvlášť, ale v návode sa to nespomína a na práčke ma to bez plákania nepustí)
    • - práčka už po druhom praní poruchová, tečie zo spodu pri odstreďovaní, problém ešte nevyriešený servisom a vyzerá to zatiaľ na dlho ( dala som sa prehovoriť na lg, aj keď som chcela inú značku, lebo práčky od nich všetci chválili a odradilo ma, že veľa práčiek nemalo ochranu proti pretečeniu alebo Aquastop)
    • - servis LG

Výborná práčka, ale za tú cenu by človek čakal, že bude od začiatku 100% fungovať. Keby som nemala obkladačky, tak si ani nevšimnem, že tečie, lebo mláka sa tvorí pod práčkou.
    Dobre a čisto prala aj whirpool za 350€ zhora plnená, ale po troch rokoch sa stala hlučným a nezvládateľným strojom, ale pri tej cene som to ešte prehliadla. Preto som sa rozhodla kúpiť drahšiu (drahšia=spoľahlivejšia?) a mojím snom bola práčka plnená spredu, ale skončilo to úplným sklamaním s riešením v nedohľadne!

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Motor udajne spolahlivy - 10 rokov zaruka, motor pripojeny priamo na bubon - nie cez remenicu, siesty zmysel, vazenie pradla, naparovanie, ticha prevadzka, neskace po kupelni, moznost prat 1 az 6 kg pradla.
    • Made in China.

To ze bola pracka vyrobena v Cine ma prekvapilo vtedy ked som ju vybalil z krabice a otvoril na nej dvierka, kedze som pracku objednaval cez e-shop. Pracky tej istej znacky ale bez moznosti parneho osviezenia pradla som videl v Polsku, kde vychadzali v akcii lacnejsie a vyrobene bud v Polsku alebo v Rusku, preto som si myslel pri objednavani ze to bude asi tak aj s tymto modelom. Na polskych a ruskych prackach LG bol zretelny udaj o roku vyroby na mojej pracke to neviem zistit. Celkovy dojem z pracky je velmi dobry a asi by som si ju kupil aj keby som vedel, ze bola vyrobena v Cine. Nakoniec kto dnes nevyraba v Cine. Snad vydrzi dlhsie ako nasa predchadzajuca pracka Ardo vyrobena na Ukraine, kupena v Polsku, na ktorej od zaciatku zacal strajkovat programator az nakoniec po 7 rokoch uplne odisiel. Asi som nenapisal vsetky vyhody tejto pracky, ale vyzera a aj perie skutocne luxusne.

• maximálna nespokojnosť...
    • práčka od samého začiatku poruchová
    • 3 x oprava
    • 1. x tiekla, blblo zapínanie
    • 2. x skákala po celej kúpelni - neskutočne hlučná, blblo zapínanie, výmena tlmičov
    • 3. x už síce neskáče, ale pri ždímaní buchoce - hlučná....

Produkt som si vybrala na základe recenzí a odporúčania predajcov.
    S práčkou som maximálne nespokojná, nakoľko práčka je drahá, za tú cenu som mohla mať dve.
    Neodporúčam!!!!!

• Som max. nespoojný. Práčka 1. rok fungovala ako mala, potom nastali problémy.
    • Neperie dobre, ostávajú fľaky od klastického prášku aj od gelových kapsúl. Každý tretí mesiac sa čistí z tabletami, nič nepomohlo.

Kúpil som ju kôli cene za 620 EUR. Teraz ľutujem, že som si nekúpil práčku MIELE.
    Obsluhovanie práčky je priemer, asi by som vytkol, že je dosť krátky šuflík.
    Určtie si vyberte inú značku!!!
    Neodporúčam !!!

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Tichý chod, pekný vzhľad, množstvo funkcií, ľahké ovládanie, detská poistka, priami pohon bubna, parné pranie.

Pračka spĺňa všetky moje očakávania v pomere k cene. Chvíľku nám síce trvalo, kým sme ju vyrovnali do rovnej polohy, aby nebolo počuť občasné stŕpanie vrchného krytu bubna, ale teraz je to OK a pračka je maximálne tichá. Funkciu inteligentného systému som mala aj predtým a tu je ešte lepšia. Parné pranie je maximálne účinné a prádlo je krásne čisté. Tak isto antialergické pláchanie je super, uteráky sú nadýchané a hebké aj bez použitia aviváže.Odstreďovanie je tiež veľmi dobré. Najviac sa mi páči priami pohon bubna, ktorý zabezpečuje jej tichý chod a stabilitu. Výhodou je aj vlastné nastavenie obľúbených programov a odložený štart, alebo nočné pranie, ktoré nikoho nezobudí a samočistenie bubna. Za zmienku stojí pri tomto modeli aj 10 ročná záruka na motor. Kto potrebuje pračku s menšou hĺbkou kvôli priestoru s týmto modelom bude určite spokojný. Uvidíme či vydrží 11 rokov ako tá predtým :-)