Gorenje W 6543S

65 kg
biele
Počet programov

• cena, jednoduchosť o bsluhy
    • dlhé programy. pri autoclean funkcií neesteticky preblikava displej. pri zapnutí neesteticky preblikava displej. veľmi tichý akustický signál pre ukončenie prania ktorý sa mi ale že nijako nedarí nastavit

dobrý pomer cena / technické vlasť osti. veľký bubon, ľahká obsluha. oproti starej 14 ročnej práčke je tichá a príjemná. doporučujem pre menej náročného pouzivatela

• zatiaľ spokojnosť

72 dB
65 kg
biele
Počet programov

Spredu plnená slim práčka s hĺbkou iba 44 cm, ktorá však nijako neobmedzuje kapacitu prania. Práčka zvládne vyprať až 6kg bielizne a je zaradená do energetickej triedy A + + + a tým šetrí ako Vaše peniaze, tak životné prostredie. Vybavená ochranou proti pretečeniu. Ponúka 16 programov, z ktorých si určite vyberiete vždy ten správny pre Vašu bielizeň. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• cena, jednoduchosť o bsluhy

• zatiaľ spokojnosť
    • neperie na 50

malá,úzka práčka,nezaberie veľa miesta

• - okrem spomenutých negatívnych vlastností perie super, nikdy sa mi nestalo, že by bolo niečo zle vyprané
    • - dostala sa nám do filtra silonková ponožka a vďaka dobrému návodu a špecifikácii kódu na pračke, keď sa pokazila sme tento problém veľmi rýchlo odstránili, inak by sme vôbec netušili, čo pračka od nás chce
    • - páči sa mi jednoduché ovládanie
    • - tiež sa mi páči, že sa niektoré časy programov dajú skrátiť a skoro pri každom sa dajú ručne zmeniť teplota alebo otáčky
    • - nesúhlasí čas prania
    • - trošku hlučnejšia
    • - ak je v pračke menej vecí tak dobre nevykrúca a musím dať dodatočne vykrúcať

Súhlasím s recenziou z 12. novembra 2014. Je písaná ako keby podľa mňa a skutočne súhlasí s tým aká pračka je.

• Žmýkanie
    • Ručné pranie

Celkovo súhlasím s recenziou nižšie, teda ohľadne mínusov. Ale okrem toho som s práčkou spokojná, žmýka veľmi dobre aj prádlo krásne vonia a je rýchlo suché. Kúpu neľutujem, odporúčam.

• tichá, úsporná pračka
    • pre krátkosť času od nákupu ešte neviem zhodnotiť

dobrá voľba

• Šikovná, malá, dobré parametre.

Odporúčam.

• pekný dizajn
    • dobrý pomer cena-výkon
    • veľmi dobre vyprané a vyžmýkané prádlo
    • odložené pranie
    • zaberie malý priestor
    • ručné pranie
    • veľmi úzka priehradka na prášok (nech sa akokoľvek snažím, raz za čas sa trafím aj do priehradky aviváže)
    • aj keď je možnosť upravovať programy, niektoré (väčšina) odmietajú iné parametre a práčka sa jednoducho nespustí
    • po praní sa nedá hneď nastaviť ďalšie pranie,ale treba najprv práčku vypnúť a potom nastaviť ďalší program
    • v gumovom tesnení ostáva voda a podľa výrobcu by ju bolo dobré vyutierať, aby malo tesnenie dlhšiu životnosť
    • pár krát sa mi stalo, že prádlo nebolo dobre vyžmýkané a musela som spustiť dodatočné žmýkanie a doteraz nechápem prečo
    • čas, ktorý ukazuje práčka na začiatku prania nie je konečný čas - upravuje sa počas prania, takže sa podľa toho nedá riadiť :( (rozdiel som postrehla od 5-15 min)

Celkovo je práčka dobrá, čo sa týka jej hlavnej funkcie (prania) a naozaj skvelo žmýka , ale dosť ma na nej vytáčajú hore spomenuté drobnosti a neviem, či by som si ju znova kúpila :/

• Vyborna pracka, lahko sa ovlada. Super vyperie. Skveka znacka za uzasnu cenu.

Ked sa neviete rozhodut pre pracku, tak tato je fakt vynikajuca

• tíchý úsporný zaberá málo miesta energetická trieda A+++
    • a

skvelá práčka za skvelú cenu, hlavná výhoda samočistenie bubna a nebehá kade tade po kúpeľke :)

Vydržala mi pol roka a už na nej odisla cievka. A servis Vám ju vymení za týždeň. Nikdy viac takú značku