Electrolux EWT 1266 EDW

76 dB
64 kg
Počet programov

• , zakúpené v Shoppie.sk

• možnosť úpravy dĺžky pracieho cyklu a ďalších parametrov - teplota, odstreďovanie
    • odložený štart
    • dostatočná kapacita bubna
    • možno trochu hlučnejšia

s výsledkami prania som spokojná,
    má všetko, čo od práčky očakávam :-)

• pomer cena/vykon
    • prehladny display
    • time manager
    • nadobka na prasok nema zapadku pre tekuty praci prasok

som spokojny, odporucam

• , zakúpené v Andrea Shop

• Kvalita prania, ponuka programov, dizajn.
    • Zatial nic.

Hlučnosť pri odstreďovaní
76 dB
64 kg
Počet programov

vrchom plnená práčka na 6 kg bielizne • šírka 40 cm • energetická trieda A + + • otáčky max 1200 ot./min. • LCD • časovač • technológia FuzzyLogic pre pranie menšie náplne • 14 programov • ochrana proti pretečeniu • automatické vyvažovanie Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Možnosť nastavenia času,
    • Odpočet zostávajúcich minút,
    • Dotykové a jednoduché ovládanie,
    • A určite cena.

Trošku som sa obávala hlučnosti na základe niektorých recenzií, ktoré som si pred kúpou prečítala, no po použití som sa milo prekvapila. Áno práčku počuť, ale predsa nemôže stáť a byť úplne potichu. Je pravda, že neperiem veľmi často pri 1200 otáčkach, ale iba z dôvodu zbytočného ničenia oblečenia a bielizne. Určite to bola pre mňa výhodná kúpa a odporúčam túto práčku.

• odložený štart
    • dostatočná kapacita bubna
    • možno trochu hlučnejšia

s výsledkami prania som spokojná,
    má všetko, čo od práčky očakávam :-)

• pomer cena/vykon
    • prehladny display
    • time manager
    • nadobka na prasok nema zapadku pre tekuty praci prasok

som spokojny, odporucam

• , zakúpené v Andrea Shop

• Kvalita prania, ponuka programov, dizajn.
    • Zatial nic.

Odporucam.

• , zakúpené v DOMOSS

• super vyrobok
    • nemam

kvalita za rozumnu cenu

• , zakúpené v Andrea Shop

• dobrá cena, veľa programov a time manager
    • zatiaľ nemám

Je ľahko ovládateľná a má veľa programov a možných kombinácii teploty a otáčok. Páči sa mi, že viem kedy presne končí pranie.

• , zakúpené v Senton

• veľa programov
    • jednoduché ovládanie

zatial celkom dobrá, tichá, spokojnosť

• , zakúpené v Shoppie.sk

Dobra, nie velmi hlucna pracka. Zatial spokojnost.