Electrolux EWT 1264TKW

58 kg
biele
Počet programov

• , zakúpené v HEJ.sk

• kompaktna, ponuka dost programov, time managemet. nadobky na prasok sa lahko umyvaju
    • anglicke popisky (aj ked z piktogramov je vsetko jasne), nedodavaju kluc na nastaveie noziciek a je potrebne dost velku vidlicu ktoru bezna sada neobsahuje.

Myslim ze produkt splna vsetky propagovane parametre.
    A teraz uz len dufam ze vydrzi viac ako stara - taktiez Electrolux.
    Po 7mich rokoch odisli loziska (oprava cc70€) a ani nie po roku nato motor.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Po mesiaci užívania som spokojný.
    • V návode na obsluhu zvýrazniť odblokovanie bubna.

Spokojnosť.

58 kg
biele
Počet programov

Práčka s vrchným plnením
Jemný program Hodváb navrhnutý špeciálne pre hodváb
Možnosť posunutia štartu
Automatické umiestnenie bubna do správnej polohy na konci programu
Technológia Fuzzy Logic, prispôsobuje sa množstvu náplne
Nožičky: 2 nastaviteľné a 2 pevné nožičky
Ochrana proti úniku vody

PROGRAMY:

zap/vyp, záclony, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, vlna plus, šport ľahký, 5 košiel 30°, odstredenie, rifle, odčerpanie, hodváb, periny, plákanie (otáčky)

PARAMETRE:

Príkon (W) :2200
Napätie (V): 230
Požadované istenie (A) :10 A
Rozmery VxŠxH (mm): 850x400x600

• Hľadáte chladničku za najlepšiu cenu ? Pozrite sa na porovnanie najlepších cien v obchodech.Recenze bieleho tovaru tu.

Zobraziť celú recenziu na bieleelektro.eu

• , zakúpené v HEJ.sk

Myslim ze produkt splna vsetky propagovane parametre.
    A teraz uz len dufam ze vydrzi viac ako stara - taktiez Electrolux.
    Po 7mich rokoch odisli loziska (oprava cc70€) a ani nie po roku nato motor.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Po mesiaci užívania som spokojný.
    • V návode na obsluhu zvýrazniť odblokovanie bubna.

Spokojnosť.

• +cena
    • -aglické menu

kupoval som práčku s tým, že budem programom rozumieť
    došla s anglickými popismi
    keď si tam dám nálepky s prekladom,bude to super :-(

Neviem, neboli schopní ju ani po 16 dnoch dodať. Dokonca nás nikto ani neoboznámil s tým, že ju v dohodnutom termíne nedovezú. Až po tom, čo sme sa my ozvali, prišiel e-mail, že ju nedovezú a povedali nám nový termín, ktorý nakoniec ani teraz neplatil. V dalšom telefonáte sme sa dozvedeli, že by sa to mohlo ešte dosť predlžiť, tak sme objednávku zrušili a objednali z iného obchodu, kde nám dali záväzný termín o 5 dní.
    Jediný spôsob komunikácie boli vygenerované e-maily, v ktorých sa iba ospravedlnili, no nič sme sa z nich nedozvedeli. Naozaj kvalitná komunikácia...

• , zakúpené v HEJ.sk

Perfektné vybavenie, vzorný prístup dopravcu, kvalitný výrobok

• dobrá cena, štandardné programy
    • ťažšie zatváranie dvierok

dobrá cena za dobrý štandard

• , zakúpené v DATART.sk

• Produkt spĺňa to, prečo som ho kupoval. Spokojnosť.
    • Jediná nevýhoda je dlhšia doba prania, ale dá sa na to zvyknúť.

So značkou Electrolux mám dobré skúsenosti, nemám dôvod meniť ani po tejto skúsenosti.

• dizajn,
    • rozmery,
    • displej,
    • davkovac pracieho prostriedku
    • ocakaval som, ze bude tichsia
    • mizerny navod
    • v mojom pripade anglicky ovladaci panel

nikde v navode nepisu, ze je potrebne odstranit zaistovacie skrutky. obist taku dolezitu vec je cira ignorancia bezneho zakaznika, ktory samozrejme nekupuje pracku kazdy mesiac, aby mal potrebne skusenosti. pritom napisu samozrejmu vec, ze pracku treba dat do vodovahy. z Hej.sk mi dodali pracku bez upozornenie s a anglickymi popiskami, pritom sa bezne predava aj so slovenskymi. bud dalsia ignoracia alebo vazne medzery v zemepise... dufam, ze pracka cosi vydrzi,zatial ju mam len dva tyzdne. nabuduce uz velke spotrebice nakupujem jedine v kamennom eshope.

• , zakúpené v HEJ.sk

• práčka je tichá, výborne odstreďuje, má malé rozmery, čo ocenia zákazníci bývajúci v paneláku
    • Dúfam, že ložiská vydržia viac ako v predchádzajúcom type značky Electrolux

Doteraz sme mali dve práčky plnené zboku, teraz sme vyskúšali práčku plnenú zhora - zdá sa, že je lepšia, tichšia a hlavne priestorovo úspornejšia.