Electrolux EWT 1264EKW

76 dB
biele
Počet programov

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Dostatocny pocet programov. Jednoduche ovladanie. Moznost skratenia pracieho programu.
    • Kratka privodova aj odtokova hadica. Kratky je aj elektricky kabel.

S prackou som zatial spokojna. Vyskusala som uz polovicu programov. Vsetky s vybornym vysledkom.

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

S práčkou som zatiaľ spokojná.

kvalita za dobru cenu

Hlučnosť pri odstreďovaní
76 dB
biele
Počet programov

vrchom plnená práčka ELECTROLUX pre 6kg bielizne • šírka 40 cm • energetická trieda A++ • otáčky max. 1200 za minútu • LCD displej • Time Manager • technológia FuzzyLogic • účinnosť prania A • účinnosť odstreďovania B • hlučnosť max. 57 dB pri praní • hlučnosť max . 76 dB • typická ročná spotreba (220 cyklov): 8990 litrov vody a 167 kWh energie Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Kratka privodova aj odtokova hadica. Kratky je aj elektricky kabel.

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

S práčkou som zatiaľ spokojná.

kvalita za dobru cenu

• , zakúpené v Epicentrum.sk

• nizka cena za dobry vykon
    • Hlucnejsia oproti predoslej pracke Electrolux

Je za tu cenu vyborna

dobre funguje, jednoducha obsluha

• , zakúpené v TPD.sk

• trochu sú problémy s dvierkami na bubni pri zatváraní

celkovo je to dobrý výrobok

• , zakúpené v HEJ.sk

• Mnozstvo programov, vhodna velkost spotrebica
    • Hlucnejsia ako sme cakali, vzadu ma tie plastove drziaky na hadice ktore sa nedaju odstranit bez ich poskodenia (ked treba pracku zasunut co najviac ku stene kvoli miestu tak prekazaju)

Ak niekto hlada co najtichsiu pracku, toto nie je ona. Ale inak dobry funkcny spotrebic.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Aj predchádzajúcu práčku sme mali Electrolux a boli sme spokojný.

• time manager, otačky, displej
    • nemam vyhrady, len nech funguje

v danej cenovej kategorii asi najlepsia volba.Time manager super vec, viete si upravit cas prania, dostatočne množstvo programov, tak akurat. veľke + za kratke 20 a 30 min. programy. 1200 otaciek ok vacsinou pouzivam 800, velky prehladny displej, ukazuje zostatkovy cas prania

• , zakúpené v NAY Elektrodom

zatiaľ šľape bez poruchy a hlavne tichšie :-)