Electrolux EWT 1066 ODW

1000 ot./min
64 kg
Počet programov

• Tichý chod.
    • Nastavenie dĺžky programu.
    • Samostatný vstup na teplú vodu (výhodné, ak je k dispozícii alternatívny ohrev).

Za 5 mesiacov, čo sme ju pravidelne (niekedy skoro denne) používali sme nepostrehli žiadne problémy. Hlavná výhoda práčky je samostatný vstup na teplú vodu.

• privod teplej a studenej vody
    • flexibilna volba teploty vody
    • - po skonceni prania po urcitom case sa display vypne, aj ked pracka este nebola otvorena a pradlo ostalo v pracke
    • - dufam, ze dotykove tlacidla vydrzia dlho

vhodne pre domacnosti so solarnymi kolektormi

• , zakúpené v Andrea Shop

• Moja oblubena a overena znacka, tichy chod pracky, jednoduche dotykove nastavenie.

Z mojej strany maximalna spokojnost rokmi overena

Počet otáčok
1000 ot./min
64 kg
Počet programov

Vrchom plnená práčka. Náplň bielizne: 6 kg. Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1000 ot. / Min.

Parametre:

LCD displej

Ukazovateľ zostávajúceho času

Program pre hodváb

Pracie programy: odstredenie / vypúšťanie, športové, syntetické, vlna plus, periny, džínsy, spodná bielizeň 40, rýchly (14 min.), Pláchanie, hodváb, bavlna, bavlna - ekonomický, závesy, jemné

Odložený štart

Mäkké otváranie dverí bubna

Automatické nastavenie bubna do hornej pozície pre otvorenie na konci programu

Kontrola vyvažovanie náplne v bubne

Technológia Fuzzy Logic, reaguje na množstvo náplne

Nožičky: 2 nastaviteľné nožičky + 2 fixné nožičky

Invertor motor pre zvýšený výkon a veľmi tichý chod

Ochrana proti pretečeniu

Trvanie pohotovostného režimu (min.) 5

Ročná spotreba vody (l) 8390

ROZMERY: 890 x 400 x 600

• Tichý chod.
    • Nastavenie dĺžky programu.

• - mnozstvo programov, jednoduche ovladanie
    • - zvukove upozornenie na konci prania
    • - pracka ma 6kg bubon, no je mensia, vhodna je do bytov, mensich kupelni, vsade sa zmesti
    • - 2 hadice- privod teplej a studenej vody ( ta tepla voda je len mozna alternativa, napr. pri solarnych paneloch- uspor elektriny), samozrejme inak da sa zapojit len na studenu vodu
    • - neprehladny navod na pouzitie, najprv som sa zlakla, ze pracka sa musi nutne zapojit na 2 hadice, no nie je to tak
    • - kvoli odpadovej hadici som musela vymenit cely sifon, nikde v obchode som nenasla redukciu medzi hadicu a sifon tak ako to pisali na obrazku, ale to bola zrejme chyba v sifone (???)

- inak s prackou celkova spokojnost, odporucam, aj so znackou Electrolux som celkovo spokojna

• privod teplej a studenej vody
    • flexibilna volba teploty vody
    • - dufam, ze dotykove tlacidla vydrzia dlho

vhodne pre domacnosti so solarnymi kolektormi

Z mojej strany maximalna spokojnost rokmi overena

• , zakúpené v Senton

• pripojenie na teplú vodu (solar)
    • ovládanie
    • vzhľad
    • invertný motor

a dobrá cena

• Tichá pri praní, osvedčená značka
    • Pri žmýkaní chce ujsť z kúpelne

Pračku Electrolux už asi nie, reklamácia vibrácií uznaná, opravená, chyba neodstránená, vraj je to normálne. Prečo predchádzajúca Electroluxka netancovala ani po 10 rokoch?

• , zakúpené v DOMOSS

• Na pracke je pripojka na napustanie teplej vody
    • Ja ju vyuzijem na ohriatu vodu zo slnecnych kolektorov
    • Popis funkcii na pracke je v anglickom jazyku