Electrolux EWT 1066 ERW

Displej
Program pre hodváb
Program pre vlnu

• , zakúpené v OKAY.sk

Zatiaľ som prala asi tri krát, ale môžem povedať že som spokojná s výrobkom. Nenašla som žiadne mínusy. Pračka
    nie je hlučná a aj odstreďovanie je v poriadku.

Spôsob plnenia
Odložený štart
Displej
Program pre hodváb
Program pre vlnu

Práčka s vrchným plnením v nádhernom bielom prevedení s množstvom bielizne 6 kg. Môžete si byť istí, že pranie zapadne do vášho programu dňa.

S funkciou TimeManager® môžete upraviť cyklus a bielizeň bude pripravená presne vtedy, keď to budete chcieť. Certifikát Woolmark Blue (predtým známy ako Woolmark Gold) zaručuje, že táto práčka vyperie vlnenú bielizeň s najväčšou starostlivosťou.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v OKAY.sk

nie je hlučná a aj odstreďovanie je v poriadku.

• pranie vyhovujúce
    • po 1,5 roku odišiel ovládací panel, vymenili lebo pračka bola v záruke, po pol ruku tá istá chyba , už nevymenili lebo bola po záručnej dobe, museli sme vyhodiť pračku po dvoch rokoch.
    • V servise nám povedali , že to je dosť častá chyba u Elelectrolux

som veľmi sklamaná viac nekupujem pračku od electrolux,