Electrolux EWS 1277 FDW

Motor
invertorový
Slim

• , zakúpené v HEJ.sk

• Naozaj splnila moje očakávania. Je uplne tichá. Veľmi oceňujem Timemanager, takto si môžem sama zvoliť koľko bude pranie trvať. Značku Elektrolux mám už rokmi overenú a všetkým ju odporúčam. Dobrá kúpa:-)
  • , zakúpené v Senton

Nízka spotreba A+++, hĺbka iba 44 cm, nízka hlučnosť, Time manager, záruka na motor 10 rokov, cena, kapacita 6,5kg

• , zakúpené v Andrea Shop

• tecnické parametre
    • prívod a vývod vody na opačné strany než je pripravený by mal byť univerzálnejší

spĺňa všetky parametre, podľa ktorých som práčku vybral z mnohých typov a modelov..

Spôsob plnenia

• nastavenie teploty (1)
  • programy (2)
  • dizajn (1)
  • nedostatočný návod (1)

• elektrolux perie tak ako ma.ticho a pohoda.
    • po troch rokoch odišli ložiska na bubne tak že hukot ako na lietadle.samozrejme vymeniť sa nedaju iba novy cely bubon za 170€.bubon je ultrazvukovo zvareny.

aj elektrolux je iba stroj ale cakal by som viac za 400€.

Pri vybere pracky som starostlivo zvazovala vsetky technicke parametre, ako aj znacku, kvalitu Atd.. Nalakaju vas na super motor ale po troch rokoch pouzivania mi "odislo" programovanie, proste sa ani nezapla. A to pri dvoch dospelych sa pracka ani " nenarobila" . Odteraz kupujem najlacnejsiu.. Na tie 3 roky mi aspon nebude luto penazi..

• , zakúpené v Senton

• , zakúpené v Andrea Shop

• tecnické parametre

• tiché pranie
    • ľahké ovládanie
    • úzke prevedenie
    • rozumný pomer cena/výkon

Pračku som si zakúpil nezávisle od dvoch mojich známych, ktorí majú ten istý model. Oceňujeme hlavne ľahké a zrozumiteľné ovládanie a kvalitné pranie. Pračka je tichá, najhlučnejšie je udieranie gombíkov do skla počas prania. Niekedy zostane pena po prášku na spodnej časti dvierok, ale nevnímam to ako závadu. Všetci sme inak spokojní a odporúčam tento produkt.

• , zakúpené v DATART.sk

• pracka splna vsetky moje ocakavania
    • rozhodla som sa pre tento produkt, pretoze mam s vyrobkami electrolux velmi dobre skusenosti, aj predchadzajuca pracka bola electrolux a isla spolahlivo 15 rokov
    • nemam

• 10 rokov záruka na motor
    • kvalitná renomovaná značka
    • zatiaľ som nenašiel
  • , zakúpené v NAY Elektrodom

• tichá, tenká s veľkým bubnom, dajú sa perfektne upravovať programy podľa toho ako človek chce ako teplota alebo dĺžka prania proste super. Zatiaľ používam len asi 2 týždne ale nemám práčke čo vytknúť.

dobrý pomer cena výkon, vrelo odporúčam

• , zakúpené v HEJ.sk

• tichý chod, prehľadné menu, dostatok programov, krátky cyklus pre športové veci, možnosť odloženého štartu
    • zatiaľ som nenašiel

Jedným z dôvodov prečo som si vybral tento produkt bola jeho hlučnosť. V ďalšom to je riešenie pohonu bubna. Táto práčka má vyvážené menu s rôznymi možnosťami voľby otáčok odstreďovania, úpravy času, teploty a možnosti voľby krátkych programov, čo je vhodné hlavne pre športové veci. Práčka perie veľmi dobre. Aj nepriek deklarovanej úrovni odstreďovania (úroveň B) mal som pocit, že prádlo je takmer suché. Skrátka veľká spokojnosť.