Electrolux EWP 1064 TDW

Účinnosť pracieho výkonu
A

• , zakúpené v HEJ.sk

• kvalita za dobrú cenu

Odporúčam. Zatiaľ používam len pár dní, ale som spokojná.

• krátky program
    • time manager
    • odložený štart až 20 hodín

Treba si dávať pozor pri dodaní a pozorne čítať všetky priložené letáky. Pri dodávke je bubon pripevnený a treba ho odblokovať.

• zatiaľ som maximálne spokojná
    • zatiaľ nemám, možno vyššia hlučnosť

uvedenú značku som si zakúpila z dôvodu doporučenia nemenovaného obchodu a samozrejme brala som do úvahy cenu, ktorá bola v porovnaní s inými predajcami naozaj výhodná

Spôsob plnenia
Výška
85 cm
Účinnosť pracieho výkonu
A

Predom plnená práčka Electrolux EWP 1064 TDW v energetickej triede A ++. Kapacita je až na 6 kg prádla. V bielej farbe.

Spotreba vody: 49 l

Kapacita náplne: 6 kg

Počet otáčok: max1000 ot./ Min.

Funkcia:

FuzzyLogic - množstevná automatika

TimeManager - možnosť časovej regulácie cyklu

Český panel s menovkami

Spotreba energie - bavlna 60 ° C: 0,98 kWh

Spotreba en., Polovičná náplň - bavlna 40 ° C: 0,46 kWh

Spotreba energie v režime vypnutia: 0,75 W

Spotreba energie v pohotovostnom režime: 0,75 W

Trvanie pohotovostného režimu: 5 min.

Hlučnosť prania/odstredenia: 60/76 dB

Farba:

Biela

Rozmery: 850 x 600 x 500 mm

Hmotnosť: 59,4 kg

• , zakúpené v HEJ.sk

• kvalita za dobrú cenu

Odporúčam. Zatiaľ používam len pár dní, ale som spokojná.

• krátky program
    • time manager
    • odložený štart až 20 hodín

• zatiaľ som maximálne spokojná
    • zatiaľ nemám, možno vyššia hlučnosť

• , zakúpené v DAX.sk

• Time Manager
    • Prehladna manipulacia, mamina to zvladal bez navodu

V podstate, nova pracka ale spokojnost je na spravnom mieste. Pradlo je perfektne vyprane. Cena zodpoveda aj narokom na spotrebic.

• nic

velka spokojnost

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• velmi dobra skusenost so znackou Electrolux.
    • mala som predtym uplne novu pracku lacnejsej znacky a s tymi istymi prostriedkami je vysledok prania neporovnatelne lepsi!
    • cena je primerana kvalite
    • velmi prakticke pracie programy (napr na 5 kosiel) co som u inych vyrobcov nenasla

Kvalitny vyrobok za primeranu cenu. Pracky Electrolux su najkvalitnejsie ake poznam a to som vyskusala uplne nove pracky od roznych lacnejsich vyrobcov. Som absolutne spokojna s kvalitou prania, programmi a dizajnom.