Electrolux EWF 1476 GDW

Detská poistka
Aqua Stop
Parné pranie

• , zakúpené v InterStore.sk

• Tichý chod, kopa programov. Odkedy som to dostal, v kuse robí...treba to dobre vyskúšať, čo vydrží. Ale nemôžem nájsť ani jednu chybu. V niektorých obchodoch to stála aj skoro 500 eur. Má aj parné programy. Nenechá stopy na bielizne.
    • Nie je k tomu prípojová hadica na vodu. Ale to mi nevadí, však som mal jednu zo starého spotrebiča.

Super.

• , zakúpené v Andrea Shop

• Prádlo je skoro suché po vyžmýkaní, nerosí sa mi pri sušení prádla okno v kúpeľni, čo pri staršej práčke bolo stále mokré. Výborný je parný program, skutočne nemusím žehliť tričká, pyžamá, ani posteľné prádlo.
    • Nič!

Práčku odporúčam, mám ju skoro mesiac vyskúšanú. Prádlo je lepšie vyprané, oproti tej, ktorú sme mali predtým. Je to aj konštrukciou dvierok práčky a priehradok v bubne práčky, prádlo sa prehadzuje v práčke, nesedí len na dne pri praní. Do bubna sa zmestí prádlo z dvoch postelí vpohode, je to len zdanie že nie, bubon je síce plytší, ale je to jeho konštrukčná prednosť pre kvalitnejšie pranie. Obsluha je veľmi jednoduchá, aj pre menej zdatných, napr. starších ľudí, nie je digitálnym strašiakom. Cenovo je veľmi prijateľná, ak si niekto nemôže dovoliť práčku so sušičkou, úplne postačí parný program u tejto práčky na vypraté prádlo a už sa len trochu dosuší bez nutnosti žehlenia.

Kvalitna pracka

Displej
Detská poistka
Aqua Stop
Parné pranie

spredu plnená práčka až pre 7 kg bielizne • energetická trieda A++ • invertorový motor • parný program • otáčky max 1400 ot. / Min. • odložený štart • TimeManager • technológia FuzzyLogic • 15 programov • LCD displej • ochrana proti pretečeniu • kontrola vyváženosti bubna • Protipenový systém • účinnosť prania A • účinnosť odstreďovania B • hlučnosť max 51 dB pri praní • hlučnosť max 79 dB pri odstreďovaní • 10 ročná záruka na motor Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v InterStore.sk

Super.

• Tichý chod aj počas žmýkania. Prádlo je výborne vyprané. Vyskúšala som viacero programov a so všetkými som spokojná. Pračku som si vyberala podľa hodnotenia a možnosti úpravy teploty, času a otáčok žmýkania. Výhodou sú veľké dvierka a možnosť prania až do 7 kg.

Super výrobok a super cenu.

• Výborná práčka, regulacia času otačok, jemné zvonenie pri ukončení programu.
    • anglické označenia programov

Spokojnoť spoľahlivosť

• Nič!

• Ticha, efektivna, mnozstvo programov, plus dalsie vlastne nastavenia. Super je aj zamok, nakolko spustanie je dotykove a pri malych detoch, ktore mackaju kade co, je to velke plus :-) Ocenujem mensiu spotrebu pracieho prostriedku a aj nastavenie prepazky tekuty/sypky. Moznost vytiahnutia nadobky a dosledneho umytia, co je vyborne (predtym sme mali whirpoolku zhora plnenu a ta nasypka bola hroza). Parne programy skvele na prevzdusnenie. Periem kazdy den, viac davok, zatial maximalna spokojnost. Trosku hlucnejsia pri zmykani, ale nic rusive. Pipanie pri ukonceni. Ak aj nevyberiem hned, pracka sa automaticky vypne. Zatial presne odpocitavanie casu na displeji. A vcelku pekny dizajn, teda, nam sa paci.
    • Trosku plytsi bubon, pri prani velkych kusov sa treba trosku "pohrat" s ulozenim, ale chce to len cvik. Nepovazujem to za zasadne negativum.

Produkt sedi presne s popisom. Velmi priazniva cena v pomere ku kvalite

Kvalitna pracka

• tichá
    • ľahká obsluha
    • veľa programov

má krátke parné programy, dá sa voliť teplota, čas, otáčky

• , zakúpené v HEJ.sk

Cena/výkon výborná voľba. Práčka si sama zvolí čas, ktorý potrebuje na množstvo prádla. Je tichá.

super

• - ticha