Beko WMY 111444 LB1

59 dB
85 kg

• , zakúpené v TPD.sk

• Tichá, vyber programov, perfektne vyprana bielizeň
    • Zatial žiadne negatívne skúsenosti.

Dlho sme premýšľali na tým či kúpiť pracku s možnosťou prať nad 10 kg. Odhovarali nás od toho, ale bolo to skôr o tom, že nemali skúsenosť a info. Pracku odporúčam. Spotreba vody a dĺžka programu sa prispôsobí podľa množstva bielizne. Tak sa netreba báť ohľadom nadmernej spotreby energii.

Maximálna náplň práčky
11 kg
Hlučnosť pri praní
59 dB
85 kg

Jedinečná spredu plnená práčka Beko WMY 111444 LB1 spadá do úspornej energetickej triedy A+++ a na jeden prací cyklus operie až 11 kg špinavej bielizne. Medzi jej prednosti patrí predovšetkým výkonný ProSmart drive motor, systém elektronického vyvažovania bielizne, kvalitné Hi-Tech ohrevné teleso a unikátny Optiball systém, ktorý zaistí 100% využitie pracieho prostriedku. Určite vás milo prekvapia i ďalšie skvelé funkcie, ako napríklad funkcia odloženia štartu, navolenie Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

1zákazník odporúča produkt

• Tichy chod, dizajn
    • Pracka zle perie, napusti nedostatocne mnozstvo vody, pri plnom naplneni je viditelne ako sa dlho tocia suchce veci v bubne. Rovnako aj pri plachani nedostatocne placha a tak sa stane ze pri doprani treba spustit este dalsie plachanie nakolko su veci od prasku. Parny program sa neda spustit spolu s normalnym programom pouzili sme ho len raz. Pracku mame iba rok a dva mesiace a pracka nam zacala odspodu hrdzaviet a zacala sa odspodu odlupovat biela farba.

Som sklamany, za 600 € pracku som cakal viac. Mame este aj rovnakej znacky susicku ta zatial pracuje bezproblemovo.

• , zakúpené v TPD.sk

• Tichá, vyber programov, perfektne vyprana bielizeň
    • Zatial žiadne negatívne skúsenosti.