Beko WMB 61242 PT

Detská poistka
Aqua Stop
Sprchovanie bielizne

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Všetky parametre ktoré práčka má tak so všetkými som spokojný. Boli tu recenzie, že pračka pri žmýkaní behá po kúpeľni. Prali sme na práčke už veľa krát a stojí stále na jednom mieste . Boli tu názory, že je hlučná pri žmýkaní. Ľudia kupujete práčku a nie stroj s tichým chodom...Takže všetko je super a som spokojný.
    • Nemám nič proti

Za tú cenu veľmi dobrý produkt ktorý odporúčam

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• ok
    • ziadne

maximalna spokojnost, hlavne s detským program a rýchlim porgramom 14 min..tichá pracka,,,

• OK

Displej
Detská poistka
Aqua Stop
Sprchovanie bielizne

Spredu plnená automatická práčka s kapacitou 6 kg bielizne. Bohaté funkčné vybavenie a množstva rôznych funkcií robí z práčky užitočného pomocníka v domácnosti. Práčka vám ponúka 16 programov, vrátane programu pre pranie vlny, bavlny, syntetiky a ďalších druhov tkanín. Funkcia odloženého začiatku prania vám umožňuje prať vtedy, keď sa vám to najlepšie hodí. Začiatok prania môžete odložiť až o 24 hodín, a tak môže práčka prať, keď ste v práci a keď prídete domov, nájdete Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• ok
    • ziadne

• Perie dobre
    • Lieta skvelo (po kupelni)

Pracka spravi svoju pracu a perie dobre, funkcie super, zial niekedy si spatne rozlozi pradlo pred zmykanim a potom chce uletiet. Inak som spokojny

• dobry den.kupila som túto pracku.chcela by som aby ste mi vedeli poradit ako funguje táto pracka.ci sa dá na programovat zvlast stupen?
    • ja osobne by som neodporucila tuto pracku.nie som spokojna

nm

• OK

Ok

• ak ide je to v pohode
    • ak reklamuješ si v prde....

sudruzi z NDR asi niekde urobili chybu
    reklamovať u spoločnosti beko to je peklo

• , zakúpené v M-elektro

Super cena, množstvo funkcii, perie dobre, možem len odporucat

• , zakúpené v SMARTIK.SK

nízka hlučnosť, cena