Beko WKB 51231 PTM

Počet programov

• Práčka funguje dobre.
    • Nízka spotreba.
    • Veľký výber programov.

Výhodné funkcie odloženého štartu a špeciálneho programu na odstraňovanie zvieracej srsti sú praktické nielen pre chovatelov.
    V globále môžem konštatovať je práčka dobrá, len sme kúpili novú výpustnú hadicu, bola krátka.
    Odporúčam.

• , zakúpené v StavbaEU.sk

• Zaujímala ma hĺbka práčky (37 cm je perfekná).
    • Energetická a trieda účinnosti prania najmenej A splňujúci,
    • trieda účinnosti odstreďovania mi napriek tomu príde vyhovujúca C, pretože nam bielizeň dobre prefúka vonku.
    • Vyskúšal som aj špeciálny PET program na odstraňovanie zvieracej srsti, lebo mame 5 maček. Je perfektný.
    • Eště sme radi za automatická ochrana proti pokrčeniu a neskoro bude dobrá aj detská poistka.

Celkovo sme veľmi spokojný s nakupom.

• , zakúpené v ocSLOVENSKO.sk

• nehlucna
    • jednoduche ovladanie
    • detská poistka

s prackou som spokojna nemam nic proti je super obavala som sa trochu tej sirky 37cm ale je to v poriadku od ostatnych praciek plnenych z boku je uska pekna.ovladanie je fakt jednoduche zrozumitelne je v celku ticha az ked žmíka tak je to hlasnejsie ale nie nic strasne.mozem odporucit

Šírka
71 dB
Detská poistka
50 kg
Počet programov

Práčka s predným plnením BEKO WKB 51231 PTM s odstreďovaním 1200 ot. / Min v energetickej triede A + garantuje perfektne vyprané prádlo za veľmi priaznivú obstarávaciu cenu a so zárukou nízkej spotreby.

Základný popis *****************

PROGRAM BEKO BABY CARE ============================

• Pretože si BEKO váži rodinných hodnôt, ponúka inovatívne riešenia, ktoré kladne ovplyvňujú kvalitu života. Program BEKO Baby Care, ktorým vybavili prístroje AGD, vznikol predovšetkým s myšlienkou na tých najmladších a na osoby trpiace alergiou.
  • Práčky, ktoré sú vybavené programom BEKO Baby Care, zaisťujú vďaka spojeniu programov intenzívneho prania a plákania dokonalé vyplákanie prášku a maximálnu kvalitu prania. To je zásadný požiadavka pri praní detskej bielizne, a taktiež v prípade prania pre alergikov alebo pre osoby s citlivou pokožkou. Dôležité je, že vyššie uvedené výhody BEKO Baby Care poteší tiež tých zákazníkov, ktorí hľadajú práčky s náplňou dosahujúci až 6 kg bielizne a pritom hĺbka týchto našich prístrojov je sotva 45 cm.
  • V umývačkách s programom BEKO Baby Care sme spojili cykly intenzívneho umývanie s dodatočným oplachom horúcou vodou. Toto riešenie zaistí maximálnu dokonalosť umývanie riadu, čo je dôležité predovšetkým v rodinách s malými deťmi.
  • V sušičkách využíva program BEKO Baby Care činnosti senzorov teploty a vlhkosti, ktoré kontrolujú podmienky, aké sú vo vnútri bubna a vyberá optimálne nastavenie pre sušenie oblečenia Vašich ratolestí.

Detská poistka ==============

Elektronické blokovanie tlačidiel či mechanická detská poistka ochráni vašu zvedavú ratolesť pred prípadným úrazom a vás pred preprogramovaním spotrebiča. Mechanická detská poistka zabráni otvoreniu dvierok práčky, elektronické blokovanie tlačidiel zabráni preprogramovať vami zvoleného programu.

Časová predvoľba ===============

Vďaka časovej predvoľbe máte možnosť nastavenia presný koniec prania. Táto funkcia umožňuje buď využiť výhodné tarify za nočný prúd a alebo po príchode z práce domov vybrať z práčky krásne voňavé prádlo.

Predpierka =============

U obzvlášť silne špinavého prádla sa odporúča zaradiť program predpierka. Bielizeň sa tak ešte pred vlastným praním namočí do mydlového roztoku, takže sa pri nasledujúcom pracom programe ľahšie odstraňujú húževnaté škvrny.

Technické parametre ********************

Technické =============

• Maximálne otáčky pri odstreďovaní: 1200 ot/min
  • Ovládanie / programátor: elektronický
  • Displej: elektronický
  • Indikátor času do konca programu: áno
  • Nezávislá regulácia teploty: nie
  • Funkcia oneskorený štart: áno

Energia ========

• Energetická trieda: AA (A +)
  • Trieda účinnosti prania: A

• Nízka spotreba.
    • Veľký výber programov.

Odporúčam.

• , zakúpené v StavbaEU.sk

• Zaujímala ma hĺbka práčky (37 cm je perfekná).
    • Energetická a trieda účinnosti prania najmenej A splňujúci,

Celkovo sme veľmi spokojný s nakupom.

• , zakúpené v ocSLOVENSKO.sk

• nehlucna