AEG Lavamat 76275FL

1200 ot./min
Hlučnosť pri odstreďovaní
73 dB
72 kg

spredu plnená práčka až pre 7 kg bielizne • energetická trieda A+++ • otáčky max 1200 za min. • invertorový motor • ProTex • OptiSense • 16 programov • LCD displej • ochrana proti pretečeniu • odložený štart • účinnosť prania A • účinnosť odstreďovania B • hlučnosť max 49 dB pri praní • hlučnosť max 73 dB pri odstreďovaní Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• tichá, úsporná, ľahko ovládateľná

odporúčam

• variabilnosť programov
    • zatiaľ nič

doporučujem tento produkt, zatiaľ som veľmi spokojná

• Hľadáte práčku za najlepšiu cenu ? Pozrite sa na porovnanie najlepších cien v obchodech.Recenze bieleho tovaru tu.

Zobraziť celú recenziu na bieleelektro.eu

• , zakúpené v HEJ.sk

• tichy chod, rozmanitost programov
    • nic

Vyborna pracka

• , zakúpené v NAY Elektrodom

super

• , zakúpené v DATART.sk

• Pracka je velmi ticha, usporna, ukazovatel casu pri prani, velke predne dvierka, jednoduche ovladanie, moznost nastavovat teplotu a otacky.

Pračku som kupovala na zaklade recenzii, pračka splnila moje ocakavania, dufam ze to takto zostane....DOPORUCUJEM

• velky vyber programov
    • programy s velmi dlhou dobou prania,

Pracku som vyberala na zaklade recenzii. Vcelku som spokojna, ma pekny dizajn, velky vyber programov prania. Nevyhovuje mi velmi dlha doba prania pri urcitych programoch, ale riesim to pouzitim tlacidla skratenia programu. Odstredovanie na 800 je slabsie, ako pri predoslej pracke a chyba mi osvetlenie bubnu, na ktore som bola zvyknuta.

• Energetická trieda: A+++
    • Náplň: 7 kg
    • Maximálne otáčky: 1200 ot/min.
    • Invertor motor
    • LCD displej
    • Hlučnosť pri praní: 49 dB(A)

Po predoslych skusenostiach s prackami Ignis, Beko,Whirpool, je tento vyrobok naozaj nieco ine! Pranie a odstedovanie je tiche, učinne, nastavenie je jednoduche, ale pritom ponuka vela moznosti uprav (skratenie casu, nastavenie teploty) Dizajn je tiez velmi pekny. Za slusnu cenu velmi kvalitny vyrobok!